شهردار بندر بوشهر اعلام کرد: با اجرا و تکمیل پارک ورودی شهر بوشهر

شهردار بندر بوشهر اعلام کرد: با اجرا و تکمیل پارک ورودی شهر بوشهر
شهردار بندر بوشهر اعلام کرد: با اجرا و تکمیل پارک ورودی شهر بوشهر؛ حد فاصل پلیس راه قدیم و بزرگراه امام علی (ع) و نصب سر درب وروری شهر بوشهر ( المان شهدای خلیج فارس ) دروازه بوشهر رنگ و بوی دیگری به خود خواهد گرفت و دارای چشم انداز زیبایی خواهد شد.
 به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر دکتر امیری با اعلام این خبر که اولویت عمرانی سال ۹۹  پس از تأمین اعتبار لازم  به فضل الهی تکمیل پروژه‌های نیمه تمام خواهد بود عنوان نمود با اجرا و تکمیل پارک ورودی شهر بوشهر حد فاصل پلیس راه قدیم و بزرگراه امام علی (ع) و نصب  سر درب وروری شهر بوشهر (المان شهدای خلیج فارس)  دروازه  بوشهر رنگ و بوی دیگری به خود خواهد گرفت و دارای چشم انداز زیبایی خواهد شد.
 همچنین با ادامه و تکمیل تقاطع غیر همسطح شهید سردار سلیمانی در میدان مطهری گره‌های ترافیکی این منطقه باز خواهد شد و کاهش ترافیک و ایمنی در تردد از شاخصه های این پروژه می باشد علاوه بر اینکه فضای میدان حفظ و گسترش خواهد یافت.
وی در ادامه با اشاره به تکمیل فاز اول پارک ساحلی گردشگری لیان و میدان روبروی پارک شغاب و بهره برداری از فاز اول دوربین های پایش تصویری و آسفالت کوچه‌های محلات جنوبی و پارک ساحلی شغاب در سال گذشته عنوان نمود در فضا سازی مبلمان شهری سعی شده از ریشه های فرهنگی و تاریخی گره خورده در زندگی مردم بندر کهن بوشهر استفاده شود که همچنان بهره بردن از آن در سال جدید نیز در دستور کار شهرداری قرار دارد.
سیدنورالدین امیری شهردار بندر بوشهر رویکرد شهرداری را در سال گذشته توجه به بافت تاریخی و محلات کمتر برخوردار دانستند و در این خصوص می توان به اجرای کانال دفع آبهای سطحی گذر معاینه فنی تنگک اول به طول ۴۰۰ متر و ایجاد پارک‌های محله‌ای و آسفالت کوچه های محلات جنوبی اشاره کرد. همچنین توجه ویژه به بافت تاریخی چهار محل نیز در برنامه های شهرداری بوده که  از آن جمله گذر کوتی و فدک می باشد که با بهره‌برداری از آن جریان زندگی در بافت را رونق خواهد داد و با تکمیل و نورپردازی آن و محقق شدن گذر فرهنگی و هنری  و ایجاد فرهنگسرا در محلات تاریخی شاهد تحول خوبی در چهار محل خواهیم بود و در تلاش هستیم که گردشگران داخلی و خارجی به عنوان یکی از مقاصد گردشگری بندر بوشهر نگاه  ویژه‌ای به آن داشته باشند. همچنین در نظر داریم شروع پروژه فاز دوم پارک  ساحلی لیان  را به عنوان پروژه های مهم در سال ۹۹ آغاز نماییم.

 


گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری

۲۳ فروردین ۱۳۹۹ ۲۰:۵۳
تعداد بازدید : ۱,۵۵۴
کد خبر : ۱,۸۹۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمـاس با مـا

برای ارتباط با شهرداری :

پست الکترونیک روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری بوشهرpr@bushehcity.ir

دفتر شهردار 33323329-30

شهرداری مرکزی :33337455

حراست : 33330817

 

نقشه