پیام تسلیت سرپرست شهرداری بندر بوشهر به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم

پیام تسلیت سرپرست  شهرداری بندر بوشهر به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم
به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر مهندس فردین خورشیدیان سرپرست شهرداری بندر بوشهر طی پیامی فرا رسیدن ایام محرم وشهادت سرور وسالار شهیدان،حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یارانش را تسلیت گفت.
متن پیام به شرح ذیل است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
کلّ یوم عاشورا و کلّ ارض کربلا 
 
ماه محرم و عاشورا در فرهنگ اسلامی سرفصل بزرگی در تقابل جبهه حق علیه باطل است تا جایی که فرهنگ و نمادهای عاشورا و باورها و رویکردهای آن را می توان آیینه تمام نمای اسلام ناب محمدی(ص) که طلایه دار سعادت دنیوی و اخروی است دانست.
بار دیگر ماه محرم زیباترین جلوه عشق و ایثار ٬ شور و شعور حسینی و دین محوری فرا رسید  و شیعیان با چشمانی اشکبار در سوگ سرور و سالار شهیدان، درس صبر، تعهد و آزادگی را در مکتب انسان سازی عاشورا مرور می کنند.
این ماه، فرصت بی نظیری برای تفکر در ماهیت قیامی است که بقای دین مبین اسلام را تضمین کرده وکامل ترین نمونه تقابل کفر و ایمان و مبارزه حق، علیه باطل است.
اینجانب فرا رسیدن ماه محرم و ایام شهادت و سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش را به پیشگاه مقدس حضرت ولی عصر (عج) ، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، تمامی شیفتگان آن حضرت بویژه شهروندان شریف بوشهر تسلیت عرض می نمایم و از درگاه ایزد منان عزت، سربلندی و سرافرازی روزافزون اسلام و مسلمین را مسئلت دارم.
 
فردین خورشیدیان
سرپرست شهرداری بندر بوشهر
 
۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶
تعداد بازدید : ۱,۱۴۸
کد خبر : ۲,۰۸۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمـاس با مـا

برای ارتباط با شهرداری :

پست الکترونیک روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری بوشهرpr@bushehcity.ir

دفتر شهردار 33323329-30

شهرداری مرکزی :33337455

حراست : 33330817

 

نقشه