بازدید محله به محله

بازدید محله به محله

به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر :طی بازدید شهردار بندر بوشهر و شورایاران و تعدادی از اهالی محله با قدمت امامزاده از محدوده مسکونی، فرهنگی، ورزشی آن محل  و معابر و کوچه ها ٬ مسائل و مشکلات موجود در آن محدوده  شناسایی و شد و قرار گردید در جهت رفع آنها در دستورکار قرار بگیرد.

 در این بازدید که ابتدا با حضور در گلزار شهدای گرانقدر محله امامزاده و ادای احترام و قرائت فاتحه انجام شده از مکان های مختلف عمومی، ورزشی، فرهنگی و اجتماعی بازدید بعمل آمد و از نزدیک مسائل و مشکلات این محله بررسی شد و در جهت زیبا سازی گلزار شهدا، زیبا سازی کوچه ها و معابر، جمع آوری نخاله های ساختمانی، احداث پارک های محله ای و حاشیه ای، فضای سبز، امور فرهنگی و ورزشی گفتگو و تبادل نظر انجام ‌شد و همچنین تصمیماتی نیز اتخاذ گردید.

 بدیهی است در این بازدید معاون های عمرانی، خدمات شهری، شهردار منطقه دو، رئیس سازمان سیما، منظرو فضای سبز، معاون سازمان مدیریت پسماند، مدیر ارتباطات و امور بین الملل و تعدادی از مسئولین وهمکاران به همراه شهردار جهت بررسی مسائل حضور داشتند. 

همچنین بازدید های میدانی محله به محله هر هفته دوشنبه ها بر اساس حروف الفبا به همراه شورایاران از محلات مختلف بوشهر انجام می گردد. 

شهروندان عزیز نیز می توانند جهت دریافت وقت ملاقات با شهردار بندر بوشهر به روابط عمومی شهرداری مراجعه نمایند، همچنین همشهریان عزیز می توانند مسائل و مشکلات خود را از طریق سامانه 137 ‪به اطلاع مسئولین شهرداری برسانند.

 

 


گزارش تصویری

گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری

۲۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷
تعداد بازدید : ۱,۴۰۲
کد خبر : ۲,۲۲۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمـاس با مـا

برای ارتباط با شهرداری :

پست الکترونیک روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری بوشهرpr@bushehcity.ir

دفتر شهردار 33323329-30

شهرداری مرکزی :33337455

حراست : 33330817

 

نقشه