اخبار

شهرداری بندر بوشهر و سپاه شهرستان در اجرای برنامه‌های فرهنگی همکاری می‌کنند


مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر گفت: این مجموعه آماده همکاری با ناحیه مقاومت بسیج سپاه مالک اشتر شهرستان بوشهر در اجرا برنامه‌های فرهنگی است.

به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر، امیرحسین احمدپور در نشست تعاملی با سرهنگ غلامرضا شهابی فرمانده سپاه شهرستان بوشهر اظهار کرد: شهرداری و سپاه ظرفیت‌های بسیار خوبی دارند که با تعامل و همکاری می‌توانند اتفاقات بی نظیری در سطح شهر رقم بزنند.
وی بیان کرد: شهرداری بندر بوشهر به سهم خود در نهایت آمادگی برای اجرای مشترک برنامه‌های  مختلف فرهنگی اجتماعی با سپاه مالک شهرستان بوشهر است.
احمدپور ادامه داد: از جمله‌ برنامه‌های حوزه‌ فرهنگی که قابلیت همکاری متقابل برای طرفین وجود دارد می‌توان به جشن‌ها، اعیاد، شهادت‌ها و سایر مناسبت‌ها اشاره کرد.
وی اظهار کرد: وجود تفکر جهادی و انقلابی نقطه قوت همکاری مشترک بین سپاه و شهرداری بندر بوشهر است که باید به صورت ویژه دیده شود.
احمدپور افزود: وجود فرمانده جوان و ایده‌پرداز در سپاه مالک اشتر شهرستان بوشهر ظرفیتی انکارناپذیر است که بدون شک به غنای برنامه‌های شهرداری خواهد افزود.
وی عنوان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از ایفای نقش موثر در هشت سال دفاع مقدس اکنون در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، سازندگی عمرانی و آبادانی نیز توانسته کارنامه درخشانی از خود بر جا بگذارد که این ظرفیت بی بدیل باید به صورت شایسته‌ای پاس داشته و مورد استفاده قرار گیرد.

کد خبر ۳۰۰۳
۱ اَمرداد ۱۴۰۱
سرپرست سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری  از آذین بندی خیابان های سطح شهر به مناسبت عید قربان و آغاز دهه ولایت خبر داد.
سرپرست سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری  از آذین بندی خیابان های سطح شهر به مناسبت عید قربان و آغاز دهه ولایت خبر داد.

به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندر بوشهر ،عبدالمجید ضیاء سرپرست سازمان بیان کرد: همزمان با فرارسیدن دهه امامت و ولایت و دو عید بزرگ مسلمانان ( اعیاد قربان تا غدیر )،آذین بندی ویژه ای در سطح شهرانجام شد.
وی افزود: اداره سیما ،منظر این سازمان اقدام به نصب ریسه های رنگی  و ریسه های چراغی در خیابانهای سطح شهر کرده است
ضیاء گفت : از آنجا که این اعیاد از مهم ترین اعیاد مسلمانان است،به همین مناسبت باید به بهترین شکل به استقبال آن رفت و سطح شهر به بهترین شکل ممکن تزئین و آذین بندی شود.
 

گزارش تصویری

کد خبر ۳۰۰۰
۲۰ تیر ۱۴۰۱
با اهتزاز پرچم مقدس «علی ولی‌الله» در بوشهر،جشن بزرگ عید سعید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت برگزار شد
با اهتزاز پرچم مقدس «علی ولی‌الله» در بوشهر،جشن بزرگ عید سعید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت برگزار شد

به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندر بوشهر ،مراسم اهتزاز پرچم مقدس و نورانی «علی ولی‌الله» بر فراز آسمان بوشهر به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان و همچنین آغاز دهه امامت و ولایت در میدان شهید رئیسعلی دلواری بوشهر برگزار شد.
در این مراسم که با حضور همشهریان و خانواده‌های گرانقدر بوشهری، شهردار، مشاور فرهنگی شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر برگزار شد، ویژه‌برنامه‌های شاد و متنوعی برگزار شد که مورد استقبال حاضران در این جشن قرار گرفت.
اهتزاز پرچم مقدس علی ولی‌الله، نورافشانی آسمان زیبای بوشهر به‌مناسبت آغاز دهه امامت و ولایت، مولودی خوانی، برگزاری استنداپ کمدی، اجرای موسیقی، برپایی غرفه‌هایی با موضوع راه‌های کاهش مصرف آب، مسابقه و اهدای جوایز از جمله برنامه‌های برگزارشده در این جشن بزرگ بود.
گفتنی است، این ویژه‌برنامه با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری و شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر برگزار شد.
 

 
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری


کد خبر ۲۹۹۹
۲۰ تیر ۱۴۰۱
ارزیابی عملکرد سه ماهه شهرداری بندر بوشهر/سه انتصاب در شهرداری
ارزیابی عملکرد سه ماهه شهرداری بندر بوشهر/سه انتصاب در شهرداری

در نشست شورای اداری شهرداری بندر بوشهری ضمن ارزیابی عملکرد سه ماهه مجموعه، سه مدیر جدید معارفه شدند.

به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر، در این نشست مدیران بخش‌های مختلف در توضیحاتی عملکرد سه ماهه خود را تشریح و راهکار و پیشنهاداتی را با هدف پیشبرد هر چه سریع‌تر امور به شهردار  بندر بوشهر ارائه کردند.

در این نشست امیر حسین احمدپور توسط حسین حیدری شهردار بندر بوشهر به عنوان مدیر جدید مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر معارفه شد.در این آیین همچنین سید مهدی هاشمی به عنوان مدیر پایانه مسافربری شهرداری بندر بوشهر و مصطفی شمسا به عنوان سرپرست مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری بوشهر معارفه گردیدند 

همچنین به پاس عملکرد قابل قبول و رضایت بخش سازمان مدیریت پسماند، از فرشید کارمزد رئیس سازمان مدیریت پسماند با اهداء لوح از سوی شهردار بندر بوشهر تقدیر شد.

حسین حیدری شهردار بندر بوشهر نیز در جمع بندی پایانی نشست شورای اداری خواست تا مدیران با تلاش جهادی و انقلابی زمینه رضایت هر چه بیشتر شهروندان را فراهم کنند.

 

 


گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری


کد خبر ۲۹۹۸
۲۰ تیر ۱۴۰۱
پیام تبریک حسین حیدری شهردار بندر بوشهر به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت
پیام تبریک حسین حیدری شهردار بندر بوشهر به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم

عید سعید قربان باشکوه ترین و زیباترین جلوه تعبد و اطاعت در برابر معبود و عالی‌ترین مرحله بندگی و عبودیت به درگاه حضرت باری تعالی است.
جامعه اسلامی برای خنثی کردن توطئه‌های تفرقه افکنانه‌دشمنان، نیازمند اتحاد، همدلی و یکپارچگی است که ایام مبارکی همچون عید قربان می‌توانند مظهر این وحدت باشند.
عید غدیر، عید کمال دین، تجلی ولایت، رکن حیات معنوی انسان و خط مشی برای مسلمانان تا آخرین روز دنیاست که عصاره آن در جمله «مَنْ کُنْتُ مَوْلاه فهذا عَلیٌ مَوْلاه» تجلی می‌یابد.
فرارسیدن موسم رستگاری حج و اعیاد بزرگ و خجسته قربان، غدیر و دهه امامت و ولایت را به تمامی مسلمانان جهان بخصوص مردم فهیم و شریف کهن دیار بوشهر تبریک و تهنیت عرض نموده امیدوارم که همگان از برکات معنوی این ایام بهره‌مند گردیم.

حسین حیدری
شهردار بندر بوشهر
کد خبر ۲۹۹۷
۲۰ تیر ۱۴۰۱
بازدید مدیر شهرداری منطقه دو از ساختمان های در حال ساخت واقع در سطح محلات جنوبی شهر بوشهر
بازدید مدیر شهرداری منطقه دو از ساختمان های در حال ساخت واقع در سطح محلات جنوبی شهر بوشهر 

به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندر بوشهر، در این بازدید که رئیس اداره شهرسازی و معماری، مسئول اداره کنترل و نظارت و برخی کارشناسان شهرداری منطقه دو نیز حضور داشتند،از ساختمان های در دست اجرا واقع در محلات جنوبی بازدید بعمل آمده و ضمن بررسی نقشه های اجرایی در محل، به مجریان و سازندگان اعلام گردید که فقط در چهارچوب قوانین شهرسازی و عمرانی کشور می توانند اقدام به ساخت و ساز نمایند.  
ایمان حق شناس در خلال این بازدید اظهار نمود: با استناد به مواد ۱۰۰ و ۱۰۱ قانون شهرداری ها و ماده ۲ و تبصره ۵ ماده ۳ قانون تعاریف محدوده حریم شهر، روستا،شهرک و نحوه تعیین آنها،صدور پروانه ساختمانی از وظایف شهرداری ها تلقی می شود و به تبع آن، نظارت و کنترل شهرداری برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز و همچنین نظارت بر رعایت ضوابط شهرسازی و مقررات ملی ساختمان  در این محدوده بسیار ضروری می باشد.
وی افزود: تخلفات ساختمانی به معنای نقض آشکار قوانین و ضوابط شهرسازی، فنی،ایمنی و بهداشتی در احداث ساختمان می باشد.
از این رو ، جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز واقع در محلات جنوبی شهر بوشهر نیز مداوم  و در طی سه شیفت کاری، توسط اداره کنترل و نظارت شهرداری منطقه دو در حال انجام  می باشد.
 

 


گزارش تصویری
گزارش تصویری

کد خبر ۲۹۹۶
۲۰ تیر ۱۴۰۱
پیگیری نوسازی ناوگان تاکسیرانی بوشهر توسط شهردار حسین حیدری و سرپرست سازمان حمل و نقل شهرداری در نمایشگاه شهر هوشمند
پیگیری نوسازی ناوگان تاکسیرانی بوشهر توسط شهردار حسین حیدری و سرپرست سازمان حمل و نقل شهرداری در نمایشگاه شهر هوشمند           
 
به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندر بوشهر ،طی بازدید بعمل آمده شهردار حسین حیدری و سرپرست سازمان حمل نقل از غرفه سازمان شهرداری ها واقع در نمایشگاه شهر هوشمند  گفتگوی با آقای ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی کشور داشتند
در این نشست آقای حسین حیدری خواستار تسریع در معرفی و ارائه خودرویی مناسب جهت نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهر بوشهر از سوی اتحادیه تاکسیرانی کشور شدند.
 
کد خبر ۲۹۹۵
۱۵ تیر ۱۴۰۱
بازدید شهردار بندر بوشهر از کارگاه بهسازی اتوبوس های درون شهری در رباط کریم
بازدید شهردار بندر بوشهر از کارگاه بهسازی اتوبوس های درون شهری در رباط کریم
 
به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندر بوشهر، حسین حیدری شهردار بندر بوشهر به همراه سرپرست سازمان حمل و نقل شهرداری از کارگاه بهسازی اتوبوس ها در شهر رباط کریم بازدید نمودند 
آقای حسین حیدری بیان نمودند  پنج دستگاه اتوبوس تحویل سازمان حمل و نقل شده و طبق مذاکرات به عمل آمده با شرکت بومی مجری پروژه بزودی پنج دستگاه دیگر به ناوگان حمل و نقل ملحق می شود.
کد خبر ۲۹۹۴
۱۵ تیر ۱۴۰۱
شهردار بندر بوشهر در پیامی ۱۴ تیر ماه روز شهرداری ها و دهیاری ها را به فعالان عرصه مدیریت شهری و دهیاری های استان و کارکنان خدوم  شهرداری بندر بوشهر تبریک و تهنیت گفتند.
 شهردار بندر بوشهر در پیامی ۱۴ تیر ماه روز شهرداری ها و دهیاری ها را به فعالان عرصه مدیریت شهری و دهیاری های استان و کارکنان خدوم  شهرداری بندر بوشهر تبریک و تهنیت گفتند .
 
متن پیام به شرح ذیل میباشد:
 
بسم‌الله الرحمن الرحیم
 
نامگذاری چهاردهم تیرماه به‌عنوان روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها فرصت مغتنمی است تا ضمن قدردانی از خدمات صادقانه و جهادی مدیریت شهری، زمینه آشنایی بیشتر آحاد جامعه با عملکرد و فعالیت‌های شبانه‌روزی مجموعه شهرداری فراهم شود. ضمن تبریک این روز گرامی به تمامی خدمتگزاران خدوم مردم در شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان، به اطلاع همشهریان گرانقدر بوشهر می‌رسانم که خادمان آنها در مجموعه شهرداری بندر بوشهر با هدف ارتقای رضایتمندی شهروندان و داشتن شهری پیشرفته و زیبا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.
 
حسین حیدری
شهردار بندر بوشهر
کد خبر ۲۹۹۳
۱۵ تیر ۱۴۰۱
تعداد روزهای فعالیت میدان میوه و تره‌بار در بوشهر افزایش یافت


معاون خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر گفت: فعالیت میدان میوه‌تره‌بار بوشهر به سه روز در هفته افزایش یافت.

به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر، مسعود غلامزاده‌فرد در تشریح این خبر اظهار کرد: فعالیت میدان میوه و تره‌ بار بوشهر پیش از این تنها در روز جمعه و با عنوان جمعه بازار بود که از روز دوم تیرماه روزهای دوشنبه و پنجشنبه نیز به آن افزوده خواهد شد.
وی بیان کرد: با توجه به بالا بودن قیمت میوه و تره‌بار در بوشهر انتظار است افزایش شمار روزهای فعالیت میدان میوه و تره‌بار بتواند گامی مهم برای تنظیم بازار و خرید با قیمت مناسب باشد.
غلامزاده فرد ادامه داد: در این راستا از تلاش‌ها و همراهی استاندار، فرماندار و شهردار بوشهر برای افزایش روزهای فعالیت میدان و میوه و تره‌بار قدردانی می‌شود.

مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندر بوشهر
کد خبر ۲۹۹۲
۲۹ خرداد ۱۴۰۱
اجرای پروژه احداث  چمن مصنوعی در پارک سه‌راهی گمرک
 
 مبلغ قرارداد ۱۱/۰۹۵/۷۲۳/۱۶۷ 

 مدت پیمان : ۳ ماه 

 مساحت اجرا : ۶۶۶ متر مربع 

به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندر بوشهر، خداکرم ایزدپناه مدیر شهرداری منطقه یک طی بازدیدی که از روند اجرای این پروژه داشتند اعلام نمودند که پروژه احداث  چمن مصنوعی در پارک سه‌راهی گمرک در حال اجرا می باشد  با پیگیری ها و بازدید های  مکرر و تاکید شهردار بندر بوشهر در خصوص تسریع در روند بهره برداری از پروژه های عمرانی انتظار می رود پروژه مذکور در مدت زمان کمتری به بهره برادری برسد.
 

 


گزارش تصویری
گزارش تصویری

کد خبر ۲۹۹۱
۲۸ خرداد ۱۴۰۱
پروژه اجرای بهسازی پیاده رو های سطح شهر در منطقه یک


 مبلغ قرارداد ۱۱/۵۲۲/۸۵۰/۰۰۰ 

 مکان های در حال اجرا پیاده رو پشت پارک بانوان و جلو مجتمع  شهید خوشبخت 

 دستگاه نظارت : مدیریت عمران شهرداری منطقه یک 

به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندر بوشهر، خداکرم ایزدپناه مدیر شهرداری منطقه یک طی بازدیدی که از روند اجرای این پروژه داشتند اعلام نمودند که پروژه اجرای بهسازی پیاده رو های سطح شهر در منطقه یک در حال اجرا می باشد با پیگیری ها و بازدید های  مکرر و تاکید  شهردار  بندر بوشهر در خصوص تسریع در روند بهره برداری از پروژه های عمرانی انتظار می رود پروژه مذکور در مدت زمان کمتری به بهره برادری برسد.
 

 


گزارش تصویری
گزارش تصویری

کد خبر ۲۹۹۰
۲۸ خرداد ۱۴۰۱
نشست شهردار بندر بوشهر با رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر


 به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر، حسین حیدری شهردار بندر بوشهر، با دکتر فضل الله لک رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر، در محل دفتر کار وی دیدار و گفتگو کردند.
در این نشست صمیمی دوجانبه دکتر لک با تشریح ظرفیت های علمی دانشگاه جامع علمی،کاربردی استان واستفاده از رشته های کاربردی متناسب با مدیریت شهری سخنانی را ابراز نمودند.
ایشان با اشاره به رشته هایی نظیر گرافیک، عکاسی، معماری شهری، طراحی، و عمران خواستار استفاده از دستاوردهای علمی دانشجویان این دانشگاه در راستای بهره گیری از این ظرفیت ها گردیدند.
دکتر لک در ادامه افزودند: هر سال معمولاً دانشجویان ترم های اول و دوم تحصیلی دانشگاه جامع علمی کاربردی، نمایشگاه هایی از دستاوردهای علمی و آنچه که در توان دارندرا عرضه می نمایند و ما به دنبال مدل و الگوی هستیم که اگر این امر محقق شود شهرداری بندر بوشهر از ظرفیت های دانشجویان رشته های یاد شده این دانشگاه در قالب دوره های کارورزی و کاربینی استفاده نماید، یعنی اگر دانشجویی بخواهد کار کارورزی و کاربینی خود را در دانشگاه به ثمر و نتیجه برساند این کار را در شهرداری به سرانجام برساند و از این خدمات کم هزینه به نوعی استفاده شود.
در پایان شهردار بندر بوشهر نیز با اظهار خرسندی از این دیدار مشترک، نقش و جایگاه مراکز علمی و دانشگاهی را در توسعه جوامع امروزی از ضرورت های مهم و حائز اهمیت برشمرده و بر استفاده از توان وظرفیت های علمی این مراکز در توسعه و پیشرفت شهرها به عنوان عامل محرک و تاثیرگذار سخنانی مبسوطی ایراد فرمودند.
ایشان همچنین ضمن استقبال از موضوعات مطروحه، آمادگی مدیریت شهری را در راستای بسته های سرمایه گذاری و ایجاد و بسط و توسعه نمایشگاههای دائمی مشاغل خانگی و کارآفرینی با عنایت به زیرساخت ها و سازه هایی که شهرداری در اختیار دارد اعلام نموده وبرتعامل وهمکاری بین بخشی شهرداری بندربوشهربا دانشگاه علمی ،کاربردی استان درقالب طرح های،پژوهشی ونیزگرافیک وطراحی شهری درجهت زیباسازی ومبلمان شهری تأکید نمودند.درخاتمه تفاهم نامه ای به همین منظور،مابین شهرداربندربوشهرورییس دانشگاه علمی ،کاربردی استان بوشهربه امضا رسید.

 

 

گزارش تصویری


کد خبر ۲۹۸۹
۲۸ خرداد ۱۴۰۱
​ کنترل دقیق نقشه و پروانه ساختمانی ، در محلات جنوبی شهر بوشهر توسط اداره کنترل و نظارت  شهرداری منطقه دو بطور مستمر به انجام می رسد.


 متوقف نمودن فعالیت ساختمانی  پلاک های درحال ساخت فاقد پروانه،خلاف اصول ایمنی،فنی و شهرسازی نیز در دستور کار این اداره قرار دارد.

 در راستای حفظ منافع عمومی و برخورد با سودجویان و متخلفان ، تخریب قطعه بندی و دیوارکشی های غیر مجازِ اجرا شده در کاربری مغایر - (فضای سبز)- در محلات تنگک دوم و تنگک سوم  پس از طی فرآیند قانونی ، با حکم  دادستان محترم بوشهر و در حضور مامورین انتظامی توسط اداره کنترل و نظارت شهرداری منطقه دو به انجام رسید.

 قابل ذکر اینکه حسب تبصره ۵ ماده ۱۰۱ قانون شهرداریها، هرگونه تخلف از موضوع این قانون در تفکیک یا افراز اراضی ، جرم تلقی شده و متخلفین ، طبق قانون مجازات اسلامی و قانون تخلفات اداری تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت .

 

 

 


گزارش تصویری
گزارش تصویری

کد خبر ۲۹۸۸
۲۵ خرداد ۱۴۰۱
پروژه اجرای تعمیرات و بهسازی کانیوو،کانال سنگ جدول و موزاییک فرش پیاده روهای واقع در سطح محلات جنوبی شهر بوشهر
پروژه اجرای تعمیرات و بهسازی کانیوو،کانال سنگ جدول و موزاییک فرش پیاده روهای واقع در سطح محلات جنوبی شهر بوشهر توسط شهرداری منطقه دو هم اکنون در دست اجراست.

اصلاح کانیوو عرضی واقع در بلوار شهید یاسینی ، کوچه مهر ۱۶- تخریب کانیوو و اصلاح کانال دفع آبهای سطحی خیابان دریابندری ، کوچه دریابندری ۹ واقع در کوی تنگک اول - اصلاح دو کانال دفع آبهای سطحی واقع در کوی امامزاده ، کوچه سادات ۷ و همچنین اجرای کانیوو کوچه مهمانسرا واقع در محدوده پارک ریشهر  تحت نظارت شهرداری منطقه دو به انجام رسید.

 


گزارش تصویری
گزارش تصویری

کد خبر ۲۹۸۷
۲۵ خرداد ۱۴۰۱
صفحه ۱ از ۱۰

مناقصه ، مزایده، فراخوان

مزایده
مزایده
مناقصه
مزایده
مناقصه
مزایده
مناقصه
مناقصه
مزایده
مزایده
مناقصه
مزایده
مناقصه
مناقصه
مناقصه
مزایده
مزایده
مناقصه
مزایده
مزایده
مناقصه
مزایده
صفحه ۱ از ۱۷