نصب پایه های چراغ روشنایی(چهل چراغ) در خیابان خلیج فارس

نصب پایه های چراغ روشنایی(چهل چراغ) در خیابان خلیج فارس
معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر از نصب پایه های چراغ روشنایی (چهل چراغ) و نیمکت های سایه بان دار در خیابان ساحلی (جفره) خبر داد.
 
 به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر، مهدی عالی پورمعاون اجرایی وخدمات شهری با اشاره به نصب پنج عدد پایه روشنایی چهل چراغ و همچنین نصب شش عدد نیمکت سایه بان دار توسط پرسنل اداره تاسیسات و برق شهرداری، اظهار داشت: تأمین روشنایی معابر امری مهم و ضروری است که با هدف تأمین نور مناسب و روشنایی خیابان ها و معابر در شب و همچنین زیباسازی سیما و منظر شهری صورت می گیرد.
عالی پور در ادامه تصریح کرد: با انجام چنین اقداماتی ضمن زیباسازی و تأمین روشنایی معابر،شهروندان می توانند از جلوه بصری زیبا و مطلوب سیمای شهر خود نیز بهره مند شوند.
احسان زمانی مدیر اداره تأسیسات و برق شهرداری نیز گفت: هم اکنون تعداد 400 عدد نیمکت درمناطق دوگانه سطح شهر بوشهر توسط پرسنل این اداره در حال  نصب می باشد و تعداد 100 عدد سطل زباله نیز خریداری شده که به زودی در مکان های مورد نظر نصب می شود . وی خاطرنشان کرد: تعداد 30 سطل زباله نیز پس از بازسازی توسط اداره تاسیسات و برق در محل های مورد نیاز نصب خواهد شد.

 


خدمات شهری

 

 

 

۲ دی ۱۳۹۸ ۱۸:۳۶
تعداد بازدید : ۱,۶۵۱
کد خبر : ۱,۶۹۳

نظرات بینندگان

احمد خدری
5
0
0

احسنت و خدا قوت به معاون محترم اجرایی و بچه های زحمتکش حوزه ایشان دست مریزاد


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید