شهردار بندر بوشهر : شورایاران مشاورانی امین و توانمند برای مدیریت شهری هستند

شهردار بندر بوشهر : شورایاران مشاورانی امین و توانمند برای مدیریت شهری هستند
به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر ، جلسه ای با حضور سیدنورالدین امیری شهردار، آرمین پژمان الهی مدیر شهرداری منطقه دو، اصغر صابر سرپرست حمل و نقل و ترافیک شهرداری و شورایاران محلات جنوبی در دفتر کار شهردار بندر بوشهر برگزار شد.  

دکتر امیری ضمن ابراز خرسندی از تشکیل این جلسه و تعامل فی مابین مجموعه مدیریت شهری و شورایاران به عنوان نمایندگان شهروندان در محلات مختلف؛ اظهار داشت: علیرغم تمامی مشکلات و گرفتاریهای مالی، کماکان و با اولویت بندی لازم در خصوص رفع مشکلات و پیگیری درخواستهای شورایاران تلاش خواهیم کرد.  

امیری در ادامه به عدم تخصیص اعتبارات استانی و حق آلایندگی اشاره کرد و افزود: متأسفانه در حال حاضر ساخت و سازها پنجاه درصد کاهش یافته که خود نقش بسزایی در کاهش اعتبارات شهرداری ایفا می کند و از طرفی پرداخت حقوق کارکنان شهرداری اعم از کارگر و کارمند نیز در این شرایط به سختی انجام می پذیرد ولی تلاش می کنیم تا با مدیریت صحیح و اولویت بندی امور کارها را پیش ببریم. 

شهردار بندر بوشهر با ابراز امیدواری از کمک و همراهی شورایاران در اداره بهتر امور شهر، شورایاران را نمایندگان مردم و رابط بین شهرداری وشهروندان دانست و تصریح کرد: هرچه شورایاران به صورت موثرتر به وظایف خود عمل کنند؛ راهبری هزینه، تمرکز، نوآوری، رشد و اتحاد در مدیریت شهری موفق تر خواهد بود. وی با بیان این نکته که شورایاران می توانند در فعالیت های اجتماعی اثر بخش باشند و سرمایه های اجتماعی را افزایش دهند گفت : شورایاران می توانند به عنوان مشاورینی امین و توانمند برای مدیریت شهری و نیز مدافعانی برای پیگیری مطالبات شهروندان از مدیریت شهری عمل نمایند که وجود آنها در محلات به جهت پیگیری مطالبات مردم در حوزه ی شهرداری جهت توسعه، عمران و آبادی بسیار مناسب است و این مهم به دلیل ارتباط و شناخت بهتر از محله خود می باشد.  

بدیهی است در ادامه این جلسه هر یک از شورایاران طی سخنانی به ارائه نقطه نظرات و درخواستهای خود در رابطه با اداره امور شهر و افزایش مشارکت شهروندان و اقدامات شهرداری در بهبود زیست شهری در محلات مرتبط پرداختند که از اهم موارد مطرح شده در این نشست می توان به موارد ذیل اشاره کرد: 

◽️آسفالت کوچه ها و معابر 
◽️نصب تابلوها و علائم ترافیکی
◽️نصب سرعتکاه 
◽️نامگذاری کوچه ها 
◽️افزایش پارک های محله ای 
◽️جمع آوری متکدیان 
◽️تداوم بازدیدهای میدانی از محلات


شورایاران
شورایاران
۹ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷
تعداد بازدید : ۸۸۶
کد خبر : ۱,۶۹۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمـاس با مـا

برای ارتباط با شهرداری :

پست الکترونیک روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری بوشهرpr@bushehcity.ir

دفتر شهردار 33323329-30

شهرداری مرکزی :33337455

حراست : 33330817

 

نقشه