یک طرفه نمودن تعدای از گذرها در راستای سهولت دسترسی شهروندان و روان سازی ترافیک

یک طرفه نمودن تعدای از گذرها در راستای سهولت دسترسی شهروندان و روان سازی ترافیک
مدیر حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندر بوشهر گفت: دو گذر در خیابان امام خمینی (ره) بوشهر در راستای سهولت دسترسی شهروندان و روان سازی ترافیک، یک طرفه گردید.
 
به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر، مدیر حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندر بوشهر گفت: دو گذر در خیابان امام خمینی (ره) بوشهر در راستای سهولت دسترسی شهروندان و روان سازی ترافیک، یک طرفه گردید.
اصغر صابر تصریح کرد: در حالی که شهرها رو به گسترش هستند اغلب این توسعه به صورت متوازن در همه زمینه ها صورت نمی گیرد و همه زیرساخت های لازم عمران و توسعه شهری در کنار هم توسعه و گسترش نمی یابد. هر روز بر تعداد خودروهای شخصی و عمومی افزوده می شود و این در شرایطی است که خیابانهای اصلی شهر بوشهر قدمتی بیش از پنجاه سال دارند و پاسخگوی حجم تردد این همه وسایل نقلیه نیستند که در چنین شرایطی اتخاذ تدابیر لازم برای رفاه و آسایش عموم شهروندان امری ضروری است و یکی از این روشها یک طرفه شدن معابر با هدف آسایش و آرامش بیشتر شهروندان و روان سازی ترافیک می باشد.
وی در پایان عنوان نمود: با توجه به حجم ترافیک و تراکم و انباشت خودروها در معابر اصلی و کوچه های اطراف خیابان امام خمینی(ره)، شهرداری بندر بوشهر بر اساس مصوبه شورای ترافیک شهرستان و در راستای روان سازی و آرام سازی ترافیک، نسبت به یک طرفه نمودن گذرهای زیر اقدام نمود.
• گذر بوستان 15 از طرف خیابان امام خمینی (ره) ورود ممنوع می باشد.
• گذر بوستان 17 از طرف خیابان امام خمینی (ره) ورود آزاد می باشد.

 

تابلوهای ترافیکی

 

۱۸ دی ۱۳۹۸ ۱۴:۱۱
تعداد بازدید : ۱,۱۶۴
کد خبر : ۱,۷۱۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمـاس با مـا

برای ارتباط با شهرداری :

پست الکترونیک روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری بوشهرpr@bushehcity.ir

دفتر شهردار 33323329-30

شهرداری مرکزی :33337455

حراست : 33330817

 

نقشه