با همت سازمان فرهنگی شهرداری بوشهر؛ همایش بزرگ ۲۰۰۰ نفری «خانواده و کودک» در بوشهر برگزار شد

با همت سازمان فرهنگی شهرداری بوشهر؛ همایش بزرگ ۲۰۰۰ نفری «خانواده و کودک» در بوشهر برگزار شد
اجتماع بزرگ کودکان و خانواده به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و در راستای تحقق شعار «بوشهر، شهر دوستدار کودک» در سالن دو هزار نفری فجر بوشهر برگزار شد.
 
در این برنامه که ویژه کودکان ۳ تا ۷ سال برگزار شد، در ابتدا کودکان عضو خانه‌های بازی زیرمجموعه سازمان فرهنگی شهرداری به شعرخوانی و ارائه بازی‌های دسته جمعی پرداختند و پس از آن با ورود تمامی کودکان به محوطه سالن ۲۰۰۰ نفری فجر، بازی‌های دسته‌جمعی کودکان و والدین همراه با شعرخوانی در قالب فعالیت‌های پرتحرک و آموزشی انجام شد.
در این همایش، که سید نورالدین امیری شهردار بتدر بوشهر و ابوذر دهدار ریاست شورای اسلامی شهر بوشهر حضور داشتند ٬ احمد بارگاهی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، برگزاری بازی‌های پرنشاط و پرتحرک را لازمه زندگی ماشینی امروز خواند و تاکید کرد: امروزه با توجه به پیشرفت‌های تکنولوژی و کم جمعیت شدن خانواده‌ها، کودکان و والدین خصوصٱ مادران خانه‌دار بیشتر وقت خود را در فضای مجازی سپری می‌کنند. در همین راستا با تلاش مجموعه سازمان و همکاری سایر ادارات و سازمان‌ها این برنامه برگزار شد تا به‌نوعی والدین را نسبت به ضرورت بازی‌های پر جنب و جوش برای کودکان آشنا کنیم.
احمد بارگاهی با تاکید بر اینکه این همایش، بزرگترین اجتماع کودکان و خانواده در سراسر کشور بود، خاطرنشان کرد: همایش «بوشهر، شهر دوستدار کودک» با حضور دو هزار نفری کودکان و والدین بوشهری را می‌توان سرآغازی برای توجه هرچه بیشتر مسوولان، خانواده‌ها و شهروندان نسبت به کودکان آینده‌ساز بوشهری دانست و امیدواریم در این راستا بتوانیم فعالیت‌های بیشتری انجام داده و در گام اول کودکان را با ورزش و بازی‌های پرتحرک آشتی دهیم.
گفتنی است حضور در این همایش که با همکاری سازمان فرهنگی شهرداری، آموزش و پرورش شهرستان، سازمان بهزیستی بوشهر، کانون مهدهای کودک، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و خانه‌های بازی زیرمجموعه سازمان فرهنگی شهرداری برگزار شد، برای عموم همشهریان عزیز بوشهر آزاد و رایگان بود.

 


سازمان فرهنگی
سازمان فرهنگی
سازمان فرهنگی
سازمان فرهنگی
سازمان فرهنگی
سازمان فرهنگی
سازمان فرهنگی
سازمان فرهنگی
سازمان فرهنگی
سازمان فرهنگی

 

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۳۷
تعداد بازدید : ۱,۳۳۸
کد خبر : ۱,۷۵۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمـاس با مـا

برای ارتباط با شهرداری :

پست الکترونیک روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری بوشهرpr@bushehcity.ir

دفتر شهردار 33323329-30

شهرداری مرکزی :33337455

حراست : 33330817

 

نقشه