رئیس سازمان فرهنگی شهرداری بوشهر خبر داد؛ کلیه مراکز زیرمجموعه سازمان فرهنگی تعطیل است

رئیس سازمان فرهنگی شهرداری بوشهر خبر داد؛ کلیه مراکز زیرمجموعه سازمان فرهنگی تعطیل است
 
این روزها انتشار ویروس کرونا بسیاری از فعالیت‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی و برنامه‌های تجمعی را در جای جای کشور  لغو و یا به تعویق انداخته است. 
سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر نیز در همین راستا و به‌منظور پیشگیری از انتشار این اپیدمی، کلیه برنامه‌های تجمعی این سازمان در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی را در هفته‌های اخیر لغو کرده و فعالیت تمامی مراکز زیرمجموعه آن  را نیز به تعویق انداخته است.
رئیس سازمان فرهنگی شهرداری با بیان این مطلب تاکید کرد: سازمان فرهنگی شهرداری یکی از پیشگامان پیشگیری از انتشار این ویروس در استان بوده که لغو برنامه‌های تجمعی دوازدهمین نکوداشت روز بوشهر، یکی از این اقدامات پیشگیرانه بوده است.
احمد بارگاهی با بیان اینکه کلیه مراکز فرهنگی و ورزشی زیرمجموعه این سازمان، فعالیت‌های خود را به حالت تعویق درآورده‌اند، خاطرنشان کرد: خانه‌های بازی، فرهنگسراها، کتابخانه، زمین‌های چمن ورزشی محلات، کارگاه‌ها و کلاس‌های آموزشی و فرهنگی و...، از همان روز اول لغو برنامه‌های تجمعی، برای پیشگیری از انتشار این ویروس تعطیل شده و تمامی برنامه‌ها لغو شده‌اند.
وی با تاکید بر اینکه سازمان فرهنگی شهرداری طی هفته‌های گذشته پایه‌های پرتابل و بیلبورد و همچنین پایه‌های بین بولواری سطح شهر را به پیشگیری از انتشار ویروس کرونا و توصیه‌های بهداشتی در این خصوص اختصاص داده است، تصریح کرد: دریافت پیام‌های آموزشی از مراکز بهداشت استان و وزارت بهداشت و تهیه پوسترهای آموزشی، ساخت کلیپ‌های آموزشی، ساخت موشن گرافیک و انیمیشن برای انتشار در فضای مجازی از دیگر اقدامات این سازمان برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا بوده است.
بارگاهی در پایان سامانه ۱۳۷ را سامانه‌های برای اطلاع‌رسانی و دریافت پیشنهادات و انتقادات مردم در خصوص موارد مربوط به این ویروس اعلام کرد و افزود: درصورت مشاهده هرگونه تخلف یا بی‌احتیاطی درخصوص این بیماری، شهروندان عزیز بوشهری می‌توانند از طریق این سامانه خدمتگزاران خود را در شهرداری بندر بوشهر در جریان قرار دهند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود. همچنین همشهریان بوشهری می‌توانند از طریق پیج اینستاگرامی سازمان فرهنگی به آدرس (bu.farhangi) جهت دریافت نکات آموزشی و بهداشتی و یا گزارش تخلف، با همکاران ما در ارتباط باشند.
۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۳۴
تعداد بازدید : ۱,۲۲۰
کد خبر : ۱,۸۲۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمـاس با مـا

برای ارتباط با شهرداری :

پست الکترونیک روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری بوشهرpr@bushehcity.ir

دفتر شهردار 33323329-30

شهرداری مرکزی :33337455

حراست : 33330817

 

نقشه