استفاده از تجربیات علمی و عملی و دانش روز یکی از پلکان مؤفقیت در رسیدن به درآمدهای پایدار

استفاده از تجربیات علمی و عملی و دانش روز یکی از پلکان مؤفقیت در رسیدن به درآمدهای پایدار
جلسه منابع و مصارف شهرداری بندر بوشهر با حضور شهردار، معاونین، مدیران و رؤسای سازمان های ذیربط در سالن اجتماعات شهرداری بندر بوشهربرگزار شد.

هدف از تشکیل این جلسه ارائه راهکارهای مناسب در کاهش هزینه ها و افزایش درآمدهای پایدار با در نظر گرفتن رضایت دریافت کنندگان خدمات می‌باشد همچنین بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل مالی و درآمدهای خالص و ناخالص از دیگر موارد مطروحه  بود.

به گزارش واحد خبر و رسانه های مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر در ابتدا دکتر امیری شهردار بندر بوشهر مدیریت بهینه منابع و افزایش بهره وری را از اولویت‌های مهم سیاست‌گذاری کلان در برنامه های شهری دانسته و خواستار برنامه‌ریزی و تحول لازم در این خصوص شدند ٬ همچنین ایشان استفاده از تجربیات علمی و عملی و دانش روز را یکی از پلکان مؤفقیت در رسیدن به درآمدهای پایدار دانستند.

در ادامه ایمان چارکی معاونت توسعه مدیریت و منابع عنوان نمودند مدیران و مسئولان شهرداری بایستی در جهت حفظ مدیریت منابع و مصارف  شهرداری و سازمان های تابعه و عملی شدن  درآمدهای پایدار و پیگیری مطالبات و صرفه‌جویی در هزینه‌ها تمام تلاش خود را نموده و هدف را درآمدهای پایدار قرار دهند ٬  همچنین ایشان  بر توانمند سازی مدیران سیستم از تحلیل هزینه ها و درآمدها جهت مدیریت صحیح منابع انسانی تأکید کردند.

در پایان هر یک از شرکت کنندگان ضمن ارائه عملکرد مجموعه خود در این خصوص نقطه نظرات  خود را نیز عنوان نمودند.

 


گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری

 

 

۲۲ فروردین ۱۳۹۹ ۲۳:۳۵
تعداد بازدید : ۱,۰۵۷
کد خبر : ۱,۸۸۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید