برگزاری اولین جلسه هیئت عالی سرمایه گذاری سال ۱۳۹۹

برگزاری اولین جلسه هیئت عالی سرمایه گذاری سال ۱۳۹۹
اولین جلسه هیئت عالی سرمایه‌گذاری در سال ۹۹ با حضور رئیس شورای اسلامی شهر؛ شهردار بندر بوشهر ؛ رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی ؛ معاون توسعه مدیریت و منابع؛ معاون شهرسازی و معماری؛ مدیر اداره حقوقی و مدیر سرمایه گذاری برگزار شد.
به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر اولین جلسه هیئت عالی سرمایه‌گذاری در سال ۹۹ با حضور رئیس شورای اسلامی شهر؛ شهردار بندر بوشهر ؛ رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی ؛ معاون توسعه مدیریت و منابع؛ معاون شهرسازی و معماری؛ مدیر اداره حقوقی و مدیر سرمایه گذاری برگزار شد.
علیرضا نوری مدیر سرمایه گذاری مباحث جلسه را جهت تصمیم‌گیری مطرح نمودند.
ابوذر دهدار رئیس شورای اسلامی شهر ضمن تاکید بر رعایت همکاران در طرح مبارزه با کرونا فرمودند در سال جدید باید از تمام پتانسیل در جهت جذب سرمایه گذار استفاده شود و محدود به استان نباشد.
یکی از مباحث جلسه ایجاد شهربازی سرباز و سرپوشیده در پارک شغاب بود که مورد بررسی قرار گرفت و تمامی اعضا با مشخص کردن دستگاه های مورد نیاز این پروژه را به تصویب رساندند و مقرر شد طی فراخوان عمومی جهت جذب سرمایه گذار اعلام شود.
در پایان سید نورالدین امیری شهردار بندر بوشهر یکی از دغدغه های شهروندان را ایجاد شهربازی در شهر بوشهر  دانستند و عنوان نمودند همکاران باید سرعت عمل بیشتری را جهت جذب سرمایه گذار و نظارت بر انجام این پروژه انجام دهند.

 

سرمایه گذاری


سرمایه گذاری
سرمایه گذاری

۲۹ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۲۳
تعداد بازدید : ۱,۱۶۵
کد خبر : ۱,۹۰۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید