زنگ حرکت پروژه‌های عمرانی شهر بوشهر در سال ۹۹ به صدا درآمد

زنگ حرکت پروژه‌های عمرانی شهر بوشهر در سال ۹۹ به صدا درآمد
زنگ حرکت پروژه‌های عمرانی شهرداری بندر بوشهر با بسترسازی لازم جهت حفاری و شمع کوبی و آماده نمودن راسته اتوبان بزرگراه امام علی (ع) جهت ایجاد عرشه تقاطع غیر همسطح شهید سردار سلیمانی به صدا درآمد.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر زنگ حرکت پروژه‌های عمرانی شهرداری بندر بوشهر با بسترسازی لازم جهت حفاری و شمع کوبی و آماده نمودن راسته اتوبان بزرگراه امام علی (ع) جهت ایجاد عرشه تقاطع غیر همسطح شهید سردار سلیمانی به صدا درآمد.
در اجرای این عملیات که همزمان دکتر امیری شهردار بندر بوشهر به همراه معاون عمرانی و مدیران فنی امانی پسماند و خدمات شهری ؛  مشاور و عوامل اجرایی حضور داشتند شهردار بندر بوشهر بر اجرا و نظارت کارآمد و تسریع در اتمام پروژه ها تأکید کردند و  یادآور شدند اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح برای شهر بوشهر  نقش شریانی و حیاتی داشته و سعی شود جهت ساماندهی ترافیک شهری در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت انجام گردد و در اجرای آن به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که آسایش شهروندان در نظر گرفته شود و مشکلی در تردد وسائط نقلیه به وجود نیاید.
همچنین از میدان مجاور پارک شغاب و بررسی روند تکمیل و آماده سازی نهایی آن جهت بهره‌برداری بازدید داشتند. بدیهی است این میدان مراحل نهایی راه اندازی خود را طی می کند و هم اکنون گلکاری و نصب علائم ترافیکی در آن انجام شده و به زودی روشنایی و نورپردازی آن به اتمام خواهد رسید.
دکتر امیری در ادامه بازدید ها از مسیر پیشنهادی جاده سرتل به تنگک بازدید داشته و مراحل خاکریزی و تسطیح  آن را بررسی نمودند .
گفتنی است  شهرداری بندر بوشهر در اجرای پروژه‌های سال ۹۹ با توجه به تأمین اعتبار  اولویت خود را تکمیل پروژه‌های در دست اجرا قرار داده و اجرای پروژه‌های جدیدی از جمله فاز دوم پارک گردشگری  ساحلی لیان  که فاز اول آن در سال گذشته با موفقیت به پایان رسید و پارک‌های محله‌ای و بهسازی و احیای بافت تاریخی را در دستور کار خود دارد.

 


گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویریگزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری

۲۹ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۷
تعداد بازدید : ۱,۱۷۱
کد خبر : ۱,۹۰۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمـاس با مـا

برای ارتباط با شهرداری :

پست الکترونیک روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری بوشهرpr@bushehcity.ir

دفتر شهردار 33323329-30

شهرداری مرکزی :33337455

حراست : 33330817

 

نقشه