بازدید شهردار بندر بوشهر از ایستگاه های آتش نشانی و تعمیرگاه موتوری

بازدید شهردار بندر بوشهر از  ایستگاه های آتش نشانی و تعمیرگاه موتوری
به گزارش واحد خبر و رسانه مدیربت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر دکتر امیری شهردار بندر بوشهر  به همراه معاون خدمات شهری و رئیس سازمان ایمنی و آتش نشانی ضمن  بازدید از ایستگاه آتش نشانی و گفتگو با نیروهای عملیاتی از نزدیک در جریان مسائل و موارد لازم قرار گرفتند.
در ابتدا فیصل محبی رئیس سازمان آتش نشانی گزارشی از عملکرد آتش‌نشانان و ایستگاه های مستقر در محدوده شهر بوشهر ارائه نمودند سپس دکتر امیری شهردار بندر بوشهر ضمن تجلیل از خدمات نیروهای ایثارگر آتش نشان ٬ آتش‌نشانان را ناجی همشهریان خود دانسته و عنوان نمودند خدمات شجاعانه شما همیشه در تاریخ به یادگار خواهد ماند.
در ادامه به بررسی مشکلات پرسنل عملیاتی و  لوازم و تجهیزات موجود در ایستگاه ها پرداختند و اعلام کردند همان گونه که در سال گذشته دو دستگاه خودرو  پیشرفته آتش نشانی خریداری و به ناوگان سازمان آتش نشانی اضافه شد امیدواریم با جذب و تأمین اعتبار لازم درآینده نزدیک بتوانیم ناوگان و تجهیزات آتش نشانی را نوسازی و به‌روز کنیم.
در این دیدار شهردار بندر بوشهر آموزش را رکن اساسی در کاهش حوادث دانسته و تأکید نمودند آموزش باید در دو بخش عملیاتی و مردمی باشد تا در آینده شاهد کاهش درصد حوادث باشیم.
در ادامه سید نورالدین امیری از تعمیرگاه موتوری شهرداری بازدید به عمل آورده و ضمن گفتگو با کادرفنی زحمتکش این قسمت از تلاش های بی وقفه واحد  فنی و موتوری شهرداری در جهت کاهش هزینه های موتوری و التزام آنان به تعهدات سازمانی در خصوص پشتیبانی از خدمات موتوری تقدیر  نموده و خواستار آن شدند که با استفاده از روش‌های جدید تعمیر و نگهداری در پشیبانی  موتوری استفاده شود.
در این بازدید مشکل تأمین قطعات یدکی و برنامه ریزی در جهت جذب نیروی ماهر فنی مورد بررسی قرار گرفت.

 


گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری

۳۱ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۱۶
تعداد بازدید : ۱,۷۵۸
کد خبر : ۱,۹۰۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید