خلیج فارس ٬ ای نام بلند ٬ ای شکوهت مثل الوند و سهند ٬ ای غرورت مظهر پایندگی ٬ نام تو دیباچه بالندگی

خلیج فارس ٬ ای نام بلند ٬ ای شکوهت مثل الوند و سهند ٬  ای غرورت مظهر پایندگی ٬  نام تو دیباچه بالندگی
با نواختن مارش نظامی نمایش قایق های تندرو و بر افراشته شدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در ساحل نیلگون خلیج فارس مراسم روز ملی خلیج فارس آغاز شد.
به گزارش واحد خبرو رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر در این مراسم که به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری و با همکاری نیروی دریایی ارتش انجام شد سید نورالدین امیری شهردار بندر بوشهر و مهرزاد  آسایش عضو شورای اسلامی  و رؤسای سازمانهای شهرداری بوشهر به همراه نیروی دریایی ارتش و اقشار مختلف مردم حضور داشتند و با اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران نمایش قایق های تندرو و اجرای حرکات نمایشی آبی در ساحل بوشهر برگزار شد.

در حاشیه این مراسم امیری شهردار بوشهر ضمن تبریک روز ملی خلیج فارس این میراث را در تاریخ کهن ایران ارزشمند دانسته و آن را گنجینه ای از مهد تمدن و حماسه و اسطوره  که ریشه در تاریخ و فرهنگ کهن ایران زمین دارد خواندند.

دکتر امیری خلیج فارس را نمادی از مقاومت و پایبندی به ارزش‌های ناب اسلامی و ایرانی دانسته و عنوان نمودند پاسداری از این میراث گرانبها، حفظ هویت و اصالت و سربلندی ایران اسلامی و تاریخ و فرهنگ درخشان دینی و ملی می باشد.

 


گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۱:۱۷
تعداد بازدید : ۱,۴۱۷
کد خبر : ۱,۹۲۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید