مراسم معارفه سرپرست شهرداری بندر بوشهر

مراسم معارفه سرپرست شهرداری بندر بوشهر
طی حکمی از سوی ابوذر دهدار رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر و با توجه به رای اعضای شورا فردین خورشیدیان به عنوان سرپرست شهرداری بندر بوشهر منصوب شد.
به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر مراسم معارفه سرپرست جدید شهرداری بندر بوشهر با حضور دکتر ابوذر دهدار رئیس شورا، معاونان و مدیران شهرداری در سالن اجتماعات شهرداری برگزار گردید.
به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر در ابتدای این مراسم ابوذر دهدار  رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر با توجه به استعفای دکتر سید نورالدین امیری و موافقت شورا از زحمات و خدمات شبانه روزی وی  و تیم مدیریتی ایشان در طی ۱۹ ماه تلاش خالصانه در شهرداری بوشهر تشکر و قدردانی نموده و انتخاب فردین خورشیدیان  را که از بدنه شهرداری بوده و سوابق و تجربیات دو دوره سرپرستی را در در پرونده خود داشته تبریک گفته و خواستار همدلی و همکاری مجموعه مدیریتی شهرداری با ایشان شدند.
ابوذر دهدار با تأکید به نقش نظارتی شوراها اولویت اصلی شورا و شهرداری را در سال جدید تکمیل پروژه های نیمه تمام عنوان نموده و در این میان تکمیل و بهره برداری از دو پروژه تقاطع غیر همسطح شهید سردار سلیمانی و گذر سرتل  به نیروگاه را حائز اهمیت دانستند.
ایشان همچنین احترام به ارباب رجوع و  مدارا جویی و سرعت عمل در خواسته های منطقی ارباب ارجوع را حق شهروندان دانسته و عنوان نمودند دائر کردن دفتر پیشخوان جهت تکریم ارباب رجوع می تواند خدمات مطلوب تری به شهروندان ارائه نماید.
وی یادآور شد  مطالبات سازمان  ها مدیریت شده تا در این برهه خاص سازمان ها دچار بحران نشده و همچنین از تیم شاهین نباید مغفول شد و تلاش شود با حمایت لازم این تیم در لیگ برتر حفظ شود. 
در ادامه این مراسم فردین خورشیدیان ضمن تقدیر از تلاش های  دکتر امیری در این برهه زمانی خاص از حسن اعتمادشورا به ایشان تشکر نموده و برنامه‌های مهم خود را در مدت زمانی که به عنوان سرپرست حضور خواهند داشت ایجاد درآمدهای پایدار و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام  عنوان نموده و همچنین ایشان با توجه به شرایط خاص اقتصادی جامعه و همچنین تاثیرات بیماری کرونا بر اقتصاد خانواده ها تأمین حقوق و مزایای به موقع پرسنل را از دغدغه های خود عنوان نمودند و از تیم شهرداری و همکاران شاغل خواستار همیاری و همکاری لازم شدند.
در پایان این نشست حکم ایشان توسط ابوذر دهدار رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر ابلاغ و به ایشان تقدیم شد.

 


گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۲۱:۳۸
تعداد بازدید : ۳,۰۴۸
کد خبر : ۱,۹۳۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید