برگزاری جلسه هم اندیشی و تعامل مدیریت شهری و اتاق اصناف بوشهر

برگزاری جلسه هم اندیشی و تعامل مدیریت شهری و اتاق اصناف بوشهر
نشست هم اندیشی و تعامل مدیریت شهری و اتاق اصناف بوشهر با هدف برنامه ریزی و همکاریهای بیشتر فی مابین در سالن اجتماعات شهرداری بندر بوشهر با حضور ابوذر دهدار رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر ٬ فردین خورشیدیان سرپرست شهرداری بوشهر و تنی چند از اعضای شورای شهر از جمله مهرزاد آسایش٬ ندا عبدالله زاده ٬ طاهره شمشیری و مهدی عالی پور معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری و همچنین رئیس اتاق اصناف بوشهر مصطفی گراشی و همکاران ایشان برگزار شد.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر نشست هم اندیشی و تعامل مدیریت شهری و اتاق اصناف بوشهر با هدف برنامه ریزی و همکاریهای بیشتر فی مابین  در سالن اجتماعات شهرداری بندر بوشهر با حضور ابوذر دهدار رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر ٬ فردین خورشیدیان سرپرست شهرداری بوشهر و تنی چند از اعضای شورای شهر از جمله مهرزاد آسایش٬ ندا عبدالله زاده ٬ طاهره شمشیری و مهدی عالی پور معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری و همچنین رئیس اتاق اصناف بوشهر مصطفی گراشی و همکاران ایشان  برگزار شد.
در این جلسه فردین خورشیدیان سرپرست شهرداری بندر بوشهرتلاش ها ٬ تصمیمات و اقدامات ارزشمند  مجموعه اتاق اصناف را در زمان اوج شیوع ویروس کرونا و همچنین همکاری اقشار مختلف و اصناف با توجه به فصل فروش آنها را قابل ستایش دانسته و در این خصوص از همه دست اندرکاران که در کنار مدیریت شهری٬ جامعه پزشکی و دیگر اقشار و صنوف مختلف همکاری داشته اند تقدیر و تشکر به عمل آورد.
ابوذر دهدار رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر و دیگر اعضای شورای شهر که در جلسه  حاضر بوده  به نوبه خود اقدامات شجاعانه و دلسوزانه اتاق اصناف که تاثیر بسزایی در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در استان داشته را نیز  قابل تقدیر دانستند.
در ادامه جلسه مصطفی گراشی رئیس اتاق اصناف از همکاری‌های مدیریت شهری به دلیل ساماندهی اصناف و دستفروشان در سطح شهر بوشهر نیز ابراز خرسندی نموده و اعلام آمادگی داشتند که به جهت همکاری های بیشتر بین شهرداری و اتاق اصناف و همچنین درآمد زایی و کمک به اتاق اصناف در بخش هایی که به وظایف این اتاق نزدیک تر است از جمله واگذاری میادین  جمعه بازار و تره بار و همچنین در بخش ساماندهی دستفروشان و سد معبر  بتوانند  همکاری بیشتری داشته باشند.
در این جلسه رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر نسبت به ضرورت  اجرای پیشنهاد انتقال بازار ماهی فروشان  در نقطه مناسبی در محل دهکده گردشگری تأکید کردند .
فردین خورشیدیان سرپرست شهرداری بندر بوشهر با توجه به نقش مهمی که اتاق اصناف می تواند به عنوان جزئی از  پیکره بدنه شهرداری در کنار شهرداری ایفا کند پیشنهادات اتاق اصناف را مثبت ارزیابی نموده و عنوان نمودند با تشکیل تیم های کارشناسی و از طریق راهکارهای قانونی و شرکت در مناقصات و مزایده ها می توانیم در این خصوص هدفمند عمل کنیم .
مهرزاد آسایش دیگران عضو شورا نیز با  نگاهی مثبت به این مسئله عنوان نمودند  در نهایت نفع مردم و شهروندان برای ما مهم بوده و با بررسی های لازم و ارائه جزئیات انشالله تصمیمات خوبی در این خصوص اتخاذ شود‌ ‌.

 


گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۲۳:۱۶
تعداد بازدید : ۱,۶۱۳
کد خبر : ۱,۹۵۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمـاس با مـا

برای ارتباط با شهرداری :

پست الکترونیک روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری بوشهرpr@bushehcity.ir

دفتر شهردار 33323329-30

شهرداری مرکزی :33337455

حراست : 33330817

 

نقشه