پیام سرپرست شهرداری بندر بوشهر به مناسبت روز جهانی قدس

پیام سرپرست شهرداری بندر بوشهر به مناسبت روز جهانی قدس
بسم الله الرحمن الرحیم
 
گرامیداشت روز جهانی قدس نشان دهنده بیداری، انسجام ، وحدت و قیام مسلمانان در برابر مستکبران است.
 
آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان یادآور روزی بزرگ و مهم در تاریخ مظلومیت مردم فلسطین است که به ابتکار معمارکبیر انقلاب اسلامی بنیان گذاشته شد و همه آزادگان و آزادی خواهان جهان را فرا  می خواند تا ندای مظلومیت آنان را یک صدا فریاد نمایند. روزجهانی قدس، روز اعلام همبستگی با آرمان فلسطین، روز شادی مؤمنان و نا امیدی دشمنان اسلام است. روز جهانی قدس، یادآور حماسه‌ای ماندگار، فریادی بی‌کرانه و مظلومیتی بی‌مرز است، در این روز است که  پیوند انقلاب اسلامی، مسلمانان جهان و مقاومت در برابر اسرائیل و آمریکا برقرار می شود .درحقیقت یوم الله قدس نماد وحدت جهان اسلام ونقطه عزت وکرامت مسلمانان است. این روز بزرگ با تدبیر امام(ره) و به تعبیر مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) به عنوان نماد بزرگ وحدت امت اسلام در برابر ظالمان و جنایتکاران صهیونیستی است و همچون خاری تا دستیابی به حقوق حقه ملت مظلوم فلسطین در چشم دشمنان اسلام که خواهان نابودی اسلام و مسلمانان هستند باقی خواهد ماند.
 
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات هموطنان عزیز در این ماه عبودیت و بندگی فرصت را غنیمت شمارده ، روز جهانی قدس را که روز مقابله با دشمنان اسلام و استبکار ستیزی است گرامی می دارم.
 
همچنین با در نظر گرفتن شرایط مقابله با بیماری کرونا و هماهنگی با ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا باید تلاش نمائیم تا پیام این روز بزرگ جهان اسلام ، به شکلی کاملا مشهود و برجسته با بهره گیری از شیوه های  جدید به گوش جهانیان برسد.
 
فردین خورشیدیان
سرپرست شهرداری بندر بوشهر
۱ خرداد ۱۳۹۹ ۲۱:۴۳
تعداد بازدید : ۲,۵۴۰
کد خبر : ۱,۹۶۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید