سازمان فرهنگی شهرداری برگزار می‌کند؛ مراسم نمادین آغاز ماه محرم در میدان رئیسعلی دلواری

سازمان فرهنگی شهرداری برگزار می‌کند؛ مراسم نمادین آغاز ماه محرم در میدان رئیسعلی دلواری
 
 
محرم بار دیگر از راه رسید و خیل عزاداران حسینی در سوگ شهادت مظلوم‌ترین شهید عالم و یاران باوفای ایشان جامه‌های عزای خود را بر تن کرده‌اند. این روزها بندر بوشهر نیز حال و هوای محرم گرفته و مشکی‌پوش است با این حال، برگزاری مراسم عزاداری به دلیل شیوع ویروس کرونا، با سال‌های گذشته تفاوت دارد. در همین راستا و با توجه عدم امکان برگزاری مراسم عزدارای به شیوه‌های سنتی، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر در نظر دارد مراسم نمادین ورود به ماه محرم را امروز پنجشنبه ۳۰ مرداد با حضور مداحان برجسته استان و اجرای نوحه‌خوانی سنتی، چاووشی‌خوانی و... برگزار کند.
احمد بارگاهی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در خصوص جزئیات برگزاری این برنامه تصریح کرد: با توجه به دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با کرونا و تاکید موکد مقام معظم رهبری مبنی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی این ستاد، برگزاری مراسم نمادین آغاز ماه محرم ساعت ۱۹ روز پنجشنبه ۳۰ مرداد در میدان شهید رئیسعلی دلواری و بدون حضور شهروندان برگزار می‌شود.
به‌گفته وی، خلاصه این مراسم در قالب یک کلیپ تصویری ضبط شده و به‌زودی از طریق کانال اینستاگرام و دیگر راه‌های ارتباط مجازی سازمان فرهنگی شهرداری توزیع خواهد شد.
۳۰ اَمرداد ۱۳۹۹ ۲۳:۴۱
تعداد بازدید : ۱,۳۷۳
کد خبر : ۲,۰۸۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمـاس با مـا

برای ارتباط با شهرداری :

پست الکترونیک روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری بوشهرpr@bushehcity.ir

دفتر شهردار 33323329-30

شهرداری مرکزی :33337455

حراست : 33330817

 

نقشه