پیام تبریک سرپرست شهرداری بندر بوشهر به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

 
به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر فردین خورشیدیان سرپرست شهرداری بندر بوشهر در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را به همه دانش‌آموزان و دانشجویان عزیز و معلمان و اساتید فرهیخته و نظام آموزشی و فرهنگی کشور بالاخص استان عزیزمان بوشهر تبریک گفتند.
 
 متن پیام به این شرح است:
 
بار دیگر فصل مدرسه فصل سبز علم و دانش ٬ دانستن و توانستن ٬ دانایی و بالندگی و اشتیاق به ارتقاء و اعتلای آبادانی میهن عزیزمان آغاز شد.
 
اکنون که جامعه در شرایط خاص کووید ۱۹ قرار دارد شاهد بازگشایی مدارس با در نظر گرفتن و رعایت پروتکل های بهداشتی  به شیوه ای دیگر هستیم.
 
اینجانب ضمن تبریک شروع سال تحصیلی جدید و بهار علم و دانش به همه دانش‌آموزان ٬  دانشجویان ٬ اولیای محترم ٬ معلمان و مدرسان زحمتکش و کلیه فرهنگیان و فرهیخته گان عزیز از همه همشهریان گرامی استدعا دارم برای اجرای هر چه بهتر برنامه‌های مدارس و پیشرفت همه جانبه فرزندانمان ضمن رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی مبارزه با شیوع بیماری کرونا از هیچ کوششی نسبت به پیمودن مسیر پیشرفت علم و دانش فرزندان عزیزمان و آینده‌سازان جامعه دریغ ننمایند .
 
شهرداری بندر بوشهر نیز در چارچوب وظایف و توان خود آمادگی همکاری لازم را در حوزه های مختلف فرهنگی ٬ اجتماعی ٬ عمرانی ٬ آموزشی و خدماتی با محوریت مدارس را نیز دارد. 
به امید موفقیت و سربلندی همه ره جویان علم و دانش و فرهنگیان و فرهیخته گان میهن عزیز اسلامی ایران سربلند.
 
فردین خورشیدیان
سرپرست شهرداری بندر بوشهر
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۸
تعداد بازدید : ۱,۳۰۸
کد خبر : ۲,۱۰۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید