برگزاری جلسه تودیع و معارفه سرپرست جدید سازمان مدیریت پسماند

برگزاری جلسه تودیع و معارفه سرپرست جدید سازمان مدیریت پسماند
به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر جلسه تودیع و معارفه سرپرست جدید سازمان مدیریت پسماند با حضور سرپرست شهرداری بندر بوشهر ٬ معاونان شهردار ٬ رؤسای سازمان‌ها ٬ مدیران شهرداری و جمعی از همکاران در سالن اجتماعات شهرداری بندر بوشهر برگزار گردید.
 به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر جلسه تودیع و معارفه سرپرست جدید سازمان مدیریت پسماند  با حضور سرپرست شهرداری بندر بوشهر ٬ معاونان شهردار ٬ رؤسای سازمان‌ها ٬ مدیران شهرداری و جمعی از همکاران در سالن اجتماعات شهرداری بندر بوشهر برگزار گردید.
دراین جلسه فردین خورشیدیان سرپرست شهرداری بندر بوشهر با اعلام اینکه مجموعه شهرداری مشابه یک خانواده می باشند و تفاوتی بین مدیر و کارشناس نباید باشد از همه همکاران درخواست نمود تا با همفکری و همکاری یکدیگر خدماتی به مردم شهر بوشهر ارائه دهند که در خور و شأن آنان باشد .
ایشان در ادامه  عنوان نمود تجربه نشان داده است افرادی که از بدنه شهرداری می باشند با توجه به شناخت و تجربه از مدیریت شهری می‌توانند مؤثر تر در امور شهری واقع شوند و از نیروهای شاغل در شهرداری  خواستند تا با کمک همدیگر معایب موجود را رفع نموده و در جهت پیشبرد اهداف مدیریت شهری حرکت نمایند ٬ وی همچنین  از مدیران شهرداری خواستار حضور مستمر و منظم و بازدیدهای میدانی از امور شهری گردیدند.
وی در ادامه معایب قرارداد تنظیف را یادآور شده و عنوان نمودند که در قرار داد جدید این معایب برطرف شود.
در ادامه جلسه مهندس علیرضا نوری سرپرست معاونت  توسعه مدیریت و منابع  ضمن تشکر از زحمات سرپرست اسبق سازمان مدیریت پسماند هدف از انتصابات جدید را استفاده بهینه از همه نیروهای شاغل در شهرداری عنوان نمودند.
همچنین دکتر ایمان چارکی سرپرست معاونت اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر و رئیس هیئت مدیره سازمان مدیریت پسماند ضمن سپاس از خدمات سرپرست قبلی این سازمان عنوان نمودند معمولاً همیشه در هر مدیریتی نیاز به تغییرات می باشد ایشان اهمیت به نقطه نظرات شهروندان را از اصول مهم مدیریت شهری عنوان نموده و اعلام داشتند باید به اندازه ای که از مردم بهای خدمات گرفته می‌شود به آنان خدمات داده شود و ملاک رضایتمندی شهروندان باشد.
در ادامه ایشان موارد مهم مؤثر در تنظیف را تفکیک زباله ها  و موضوع  کارخانه کامپوست ٬ مدیریت  ستاد خاک و نخاله ٬ ساماندهی کمپ  سگ‌های بلاصاحب عنوان نمودند که از انتظارات مهم شهروندان نیز می‌باشد.
در ادامه جلسه مهندس عبدالله کردگار از حسن اعتماد که در این مدت نسبت به او بوده تشکر نموده و عنوان نمودند شبانه روز تلاش داشتند در حد توان خدمات خوبی به  شهر بوشهر ارائه نمایند.
مهندس خداکرم ایزد پناه نیز به عنوان سرپرست جدید سازمان مدیریت پسماند  اعلام داشتند  رضایت شهروندان در مدیریت خود را با جدیت مد نظر داشته و همچنین بایستی قدردان زحمات پاکبانان عزیز که در اوج گرما و سرما مشغول خدمات‌دهی به شهروندان می‌باشند بوده و زمینه رفاه و آسایش آنها را نیز فراهم نمائیم.
در پایان ابلاغ های خداکرم ایزدپناه به عنوان سرپرست سازمان مدیریت پسماند و عبدالله کردگار به عنوان مشاور شهردار توسط فردین خورشیدیان سرپرست شهرداری بندر بوشهر داده شد.

 


گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری

۱۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۷:۵۲
تعداد بازدید : ۱,۱۲۸
کد خبر : ۲,۱۴۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید