دکتر حسین صالحیان شهردار جدید بندر بوشهر

دکتر حسین صالحیان شهردار جدید بندر بوشهر
شهر بوشهر در پهنه کرانه خلیج فارس باید بعنوان الماس درخشانی خود نمایی کند.

به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور ببن الملل شهرداری بندر بوشهر دکتر حسین صالحیان شهردار جدید بندر بوشهر طی آئین تودیع و معارفه که با حضور استانداربوشهر، معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرماندار شهرستان بوشهر، نماینده شورای اسلامی شهر بوشهر، شهردار شهر تاریخی یزد، شهردار شهر بابک ٫ جمعی از مدیران استانداری، معاونان و رؤسای سازمان ها و مدیران شهرداری و اصحاب رسانه در سالن کوثر استانداری برگزار شد شروع بکار کرد.

دکتر صالحیان شهردار بندر بوشهر در این آئین گفت: ساماندهی پروژه‌‏های نیمه‌‏تمام، مباحث فرهنگی، مسائل مرتبط با پایداری شهر بوشهر، محیط زیست، وصول مطالبات شهرداری از سایر دستگاه‌‏ها برای پیشبرد هر چه بهتر امور از اولویت‎های کاری‌ام در مدت فعالیت در این مسئولیت است.

ایشان همچنین ضمن تشکر از دکتر سید نورالدین امیری شهردار اسبق و همچنین مهندس فردین خورشیدیان سرپرست قبلی شهرداری بندر بوشهر که به نوبه خود زحمات زیادی در مدیریت شهری و اجرای پروژه های مختلف کشیدند عنوان داشتند امید من بعد از خدا به همت همکاران خودم در شهرداری بندر بوشهر می باشد و من هم تلاش می کنم قدردان همکاران پر تلاش باشم.

وی در ادامه خاطر نشان نمود من  بعنوان یک شهروند افتخاری تمام تلاش خود را می کنم که مردم قدر شناس بوشهر حس خوبی از روند توسعه و پیشرفت در بوشهر بدست بیاورند و این پیشرفت ها بر شادابی شهر بوشهر تأثیرات خود را بگذارد.
وی همچنین افزود: در حوزه عمرانی که پروژه‎ها و ترافیک بخشی از آن است شهروندان اطمینان داشته باشند روند اجرای پروژه‎ها در بوشهر سرعت می‌‏گیرد.

 

صالحیان اظهار داشت: وصول مطالبات از ادارات و سازمان‎های مختلف از اولویت‌های شهرداری است که در این زمینه انتظار است همکاری و مساعدت لازم با شهرداری صورت گیرد.


وی ادامه داد: باید شرایط مبلمان شهری به صورت اختصاصی برای بوشهر تعریف و تلاش شود تا این شهر رنگ و لعاب مختص خود را داشته باشد.
 
صالحیان گفت: شهر بوشهر در پهنه کرانه خلیج فارس در همه کشور باید به عنوان الماس بدرخشد که برای تحقق این مهم باید تلاش‎ها چند برابر شود.


وی گفت: شهروندان بوشهری نیز مطمئن باشند که با سلامتی، شفافیت و ارائه خدماتی که برای رفاه مردم است حس امید موجود در آنها تقویت خواهد شد.

ایشان همچنین از مراکز علمی ٬ دانشگاهی و فرهنگی تقاضا نمودند در جهت مسیر توسعه و شکوفایی بوشهر این شهرداری را یاری فرمایند‌.

در پایان توسط دکتر گراوند استاندار محترم بوشهر و همچنین حاضرین ضمن قدردانی از زحمات دکتر امیری شهردار اسبق بوشهر حکم ابلاغ دکتر حسین صالحیان شهردار جدید بوشهر با امضای وزیر محترم کشور ارائه و تقدیم ایشان شد.

 

گزارش تصویری

گزارش تصویری

گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری

گزارش تصویری
گزارش تصویری

۲۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۳۹
تعداد بازدید : ۳,۰۱۶
کد خبر : ۲,۱۵۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید