اهدای کتاب به کتابخانه‌های خلیج فارس و مبصری توسط رئیس سازمان فرهنگی و اعضای شورای شهر

اهدای کتاب به کتابخانه‌های خلیج فارس و مبصری توسط رئیس سازمان فرهنگی و اعضای شورای شهر
 
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر با حضور در مراسم بازگشایی کتابخانه مبصری و آیین افتتاح بخش نابینایان در کتابخانه خلیج فارس به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، کتاب‌هایی را به این کتابخانه‌ها اهدا کرد. 
در این بازدید که با همراهی رئیس کمیسیون فرهنگی و دو تن دیگر از اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر همراه شد، احمد بارگاهی رئیس سازمان فرهنگی شهرداری با بیان اهمیت کتاب و کتابخوانی در تعالی جامعه تصریح کرد: جامعه بشر بخش عظیمی از پیشرفت‌های خود را مدیون نگارش یافته‌های خود در قالب کتاب است و امروز می‌توان گفت در جوامع بشری هیچ پیشرفتی بدون مطالعه رخ نخواهد داد.
بارگاهی ضمن تبریک هفته کتاب به اهالی قلم و دوستداران کتاب تاکید کرد: مجموعه سازمان فرهنگی شهرداری در کنار سایر مجموعه‌های متولی فرهنگ در استان، نهایت تلاش خود را برای افزایش سرانه مطالعه و ترغیب شهروندان به کتابخوانی به کار خواهد بست.
وی در پایان تاکید کرد که بوشهر با داشتن فرهیختگان و نویسندگان بسیاری که در حوزه ادبیات و هنر داشته و همچنین با توجه به فعالیت‌های صورت‌گرفته در چند سال اخیر، پتانسیل بالایی برای دریافت عنوان پایتخت کتاب ایران داشته و در تلاشیم تا با انجام فعالیت‌های گسترده و فراهم‌سازی زیرساخت‌ها، بوشهر را به‌عنوان پایتخت دائمی کتاب ایران معرفی کنیم.
گفتنی است در این مراسم ضمن افتتاح بخش نابینایان در کتابخانه خلیج فارس، آیین رونمایی از کتاب صوتی شازده کوچولو ویژه نابینایان نیز برگزار شد.

 

گزارش تصویری

۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۲۱:۱۷
تعداد بازدید : ۸۳۹
کد خبر : ۲,۲۲۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمـاس با مـا

برای ارتباط با شهرداری :

پست الکترونیک روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری بوشهرpr@bushehcity.ir

دفتر شهردار 33323329-30

شهرداری مرکزی :33337455

حراست : 33330817

 

نقشه