برگزاری جلسه هماهنگی برای برگزاری برنامه های ۱۳ آذر روز توانیابان

برگزاری جلسه هماهنگی برای برگزاری برنامه های ۱۳ آذر روز توانیابان
در این نشست که با حضور احمد بارگاهی رئیس سازمان فرهنگی ٬ اجتماعی و ورزشی ٬ رضا رضا زاده معاونت این سازمان ٬ ایرج حسین پور مدیریت ارتباطات و امور بین الملل و ترانه فرخی مشاور شهردار در امور توانیابان بر گزار شد با توجه به شرایط خاص ویروس کرونا مقرر شد که ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی برنامه هایی در فضای مجازی بر گزار شود.

با برگزاری نشست مراسم روز توانیابان؛
۱۹ برنامه ویژه روز توانیابان برگزار می‌شود.

در این نشست، احمد بارگاهی رئیس سازمان فرهنگی شهرداری با تاکید بر تساوی حقوق توانیابان با سایر شهروندان برای زندگی در جامعه افزود: خوشبختانه امروز توانیابان در بخش‌های مختلف جامعه حضور پررنگ داشته و در بسیاری از ادارات دولتی و بخش خصوصی دارای جایگاه مهمی هستند. امروز توانیابان در حوزه کارآفرینی نیز بسیار موفق عمل کرده و بسیاری از آنها علاوه بر خود، برای دیگران نیز اشتغال ایجاد کرده‌اند.
بارگاهی در ادامه خاطرنشان کرد: دغدغه اصلی توانیابان به رسمیت شناختن حقوقشان در جامعه و زندگی کردن به عنوان یک شهروند عادی است که امیدواریم با فرهنگ‌سازی بیشتر و مناسب‌سازی معابر برای توانیابان، این مهم بیش از پیش تحقق یابد.
گفتنی است، برگزاری جشن در فضای مجازی همراه با موسیقی و مسابقه، طراحی پوستر با موضوع رعایت حقوق توانیابان، ساخت موشن‌گرافی، اهدای جوایز به ورزشکاران، هنرمندان و فعالان حوزه توانیابان، نصب بنرهای آموزشی در سطح شهر، رنگ‌آمیزی دیوار مرکز بچه‌های استثنایی و بهزیستی شهرستان بوشهر، تهیه مستند درباره کودکان استثنایی، ساخت هشتک، برپایی نمایشگاه صنایع دستی توانیابان، برگزاری کارگاه آموزشی و... از جمله برنامه‌های مصوب برای اجرا در روز جهانی توانیابان است.
۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۶:۵۷
تعداد بازدید : ۷۲۰
کد خبر : ۲,۲۳۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید