اهتمام ویژه شهردار بندر بوشهر در پیگیری مسائل بازنشستگان

اهتمام ویژه شهردار بندر بوشهر در پیگیری مسائل بازنشستگان


به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر مهندس حسین صالحیان شهردار بوشهر امروز در دفتر کار خود میزبان بازنشستگان شهرداری بندر بوشهر بودند.

در این نشست آقایان کریم برفی، عباسعلی تأمینی، عزیز ماهینی٬ خانم فرزان و خام مکاریان از اعضای اصلی کانون بازنشستگان به همراه کریم نیسنی و محمد محمدی بعنوان مهمان  حضور داشتند.

در این جلسه مسئولین کانون بازنشستگان مسائل و درخواست های کانون و بازنشستگان را با شهردار بوشهر مطرح نمودند.
 از جمله این موارد کمبود مکان استقرار کانون در پارک آزادگان، تأمین اعتبارات لازم در ارائه خدمات رفاهی بازنشستگان، به کارگیری فرزندان شهداء در بدنه شهرداری بندر بوشهر، معرفی بازنشستگان جهت دریافت وام و تسهیلات، تجلبل از بازنشستگان، ایجاد مراکز رفاهی و فرهنگی برای بازنشستگان و موارد دیگر بود.

در ادامه این جلسه کریم برفی از کانون بازنشستگان ضمن مؤثر خواندن چنین جلساتی خواستار این شدند از تجارب و توانمندی های بازنشستگان در کنار مدیربت شهری جهت توسعه شهری استفاده لازم بعمل آید.
در پایان این جلسه حسین صالحیان شهرداری بندر بوشهر ضمن ابراز خوشنودی در جهت استفاده از تجارب بازنشستگان محترم شهرداری آمادگی خود را در جهت برگزاری ماهیانه این‌گونه جلسات با هدف مرتفع کردن مشکلات بازنشستگان و رسیدگی به درخواست های آنان و استفاده از نقطه نظرات آنان اعلام داشته و قرار شد بزودی بازدیدی از مکان کانون بازنشستگان داشته باشند.

 


گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری

۷ دی ۱۳۹۹ ۲۲:۱۸
تعداد بازدید : ۱,۰۰۹
کد خبر : ۲,۳۳۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید