اولین نشست کارگروه فضاسازی بزرگداشت دهه فجر برگزار شد؛ فضای بوشهر در دهه فجر انقلابی می‌شود

اولین نشست کارگروه فضاسازی بزرگداشت دهه فجر برگزار شد؛  فضای بوشهر در دهه فجر انقلابی می‌شود
 
اولین نشست کارگروه فضاسازی بزرگداشت دهه مبارک فجر با حضور رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر، رئیس کمیته فضاسازی و نمایندگان نهادها و سازمان‌های دولتی و انتظامی در سالن اجتماعات شهرداری بندر بوشهر برگزار شد.
احمد بارگاهی رئیس کارگروه فضاسازی شهری بزرگداشت دهه مبارک فجر با تاکید بر وضعیت خاص کشور در شرایط کرونایی گفت: با توجه به تاکید ستاد ملی مبارزه با کرونا، مراسم بزرگداشت بهار انقلاب اسلامی خصوصا راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن‌ماه در سال جاری تحت تاثیر این بیماری قرار گرفته و مانند سال‌های گذشته برگزار نمی‌شود. از این رو فضاسازی شهری در سال جاری از اهمیت بیشتری برخوردار است.
وی با اشاره به اهمیت دهه مبارک فجر در ترویج شعائر انقلاب اسلامی و لزوم انتقال این شعائر به نسل جدید یادآور شد: جشن بزرگ انقلاب باید با شرایط کنونی جامعه تطبیق یافته و به بهترین شکل ممکن برگزار شود. در این راستا لازم است تا تمامی دستگاه‌ها و نهادهای دولتی هرکدام به نوبه خود در این راستا حداکثر تلاش خود را به کار گیرند.
بارگاهی در ادامه با بیان اینکه فضاسازی شهری در سال جاری به صورت ویژه‌ با همکاری تمامی دستگاه‌های دولتی و حضور همیشگی شهروندان انجام می‌شود، تصریح کرد: در این راستا سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر به‌منظور ترغیب همشهریان عزیز بوشهری در آذین‌بندی شهر، در نظر دارد جشنواره‌ای را ویژه مساجد، اصناف و مدارس برگزار کرده و به نفرات برتر این جشنواره جوایز نفیسی اهدا نماید. 
رئیس کمیته فضاسازی شهری در پایان تاکید کرد که سازمان فرهنگی شهرداری بیش از ۲۰ ویژه برنامه را به‌مناسبت فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار خواهد کرد.
گفتنی است در این نشست دستگاه‌ها و نهادهای دولتی و انتظامی حضور داشته و مقرر شد تا مناطق و محله‌های مختلف با همکاری این نهادها آذین‌بندی شود.
۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۲۵
تعداد بازدید : ۷۱۷
کد خبر : ۲,۳۸۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمـاس با مـا

برای ارتباط با شهرداری :

پست الکترونیک روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری بوشهرpr@bushehcity.ir

دفتر شهردار 33323329-30

شهرداری مرکزی :33337455

حراست : 33330817

 

نقشه