۱۰ پروژه شهرداری بوشهر برای دهه فجر

۱۰ پروژه شهرداری بوشهر برای دهه فجر
شهردار بوشهر در حاشیه افتتاح گذر پاسارگاد در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: پروژه‌‎های افتتاحی شامل گذر پاسارگاد به طول ۴۰۰ و عرض ۱۸ متر، بهسازی معابر محله کوتی، بهسازی معابر اطراف دانشکده معماری، چمن مصنوعی فوتبال محله هلالی و بازارچه میوه و تره‌بار ریشهر است.

خلیج فارس: به مناسبت بزرگداشت دهه مبارک فجر روز سه شنبه در آیینی ۱۰ پروژه عمرانی شهرداری بوشهر با اعتبار ۵۴ میلیارد ریال افتتاح یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.
به گزارش خلیج فارس به نقل از ایرنا، شهردار بوشهر در حاشیه افتتاح گذر پاسارگاد در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: پروژه‌‎های افتتاحی شامل گذر پاسارگاد به طول ۴۰۰ و عرض ۱۸ متر، بهسازی معابر محله کوتی، بهسازی معابر اطراف دانشکده معماری، چمن مصنوعی فوتبال محله هلالی و بازارچه میوه و تره‌بار ریشهر است.

 

۱۰ پروژه شهرداری بوشهر افتتاح و اجرا شد

حسین صالحیان بیان کرد: خط انتقال آبرسانی به آرامستان وادی الرحمه، آسفالت کوچه‌‎های خاکی محله تنگک، اجرای سازه حفاظتی پارک صدف به سمت اسکله جفره، اجرا لوله‌گذاری، جدول گذاری و سنگ فرش ۲ گذر محله جبری (هامورهای ۷۲ و ۷۴)، اجرا روکش آسفالت میدان ساعت تا میدان شیلات از جمله پروژه‎‌هایی است که عملیات اجرایی آنها همزمان با دهه فجر یکی پس از دیگری  آغاز می‌شود.
شهردار بوشهر در ارتباط با پروژه گذر پاسارگاد اظهار داشت: این پروژه به طول ۴۰۰ متر و عرض ۱۸ متر اجرا شده که بزودی کار اتصال آن به خیابان‌‎های اصلی نیز محقق خواهد شد.
وی در ارتباط با تقاطع غیرهمسطح سردار شهید قاسم سلیمانی عنوان کرد: این پروژه اکنون بدهی معوق ندارد و پیمانکار آن در حال اجرای پروژه است که تاکنون نیز نزدیک به ۴۰ درصد پیشرفت دارد.
صالحیان اظهار داشت: با توجه به اینکه دستگاه‌‏های نظارتی نیز به این پروژه ورود کردند سعی می‌شود تا پروژه در سریع‎ترین زمان ممکن و با پیمانکار کنونی اجرایی شود.
وی افزود: این پروژه در مقطعی تعطیل بود ولی با این وجود با پیگیری‏‎‌های انجام شده سرعت خوبی گرفته و شمار قابل توجهی از شمع‎ کوبی‌‎های آن به عنوان بخش اصلی پروژه سر از خاک بیرون آورده‌است.
صالحیان در ارتباط با پروژه چرخ و فلک شهر بوشهر گفت: پرونده اجرای این پروژه دوباره به شهرداری برگشته و در این زمینه با ارسال لایحه پیشنهادی به شورا زمینه برای اجرا آن فراهم می‎‌شود.
وی اظهار داشت: ۸۰ درصد این پروژه سهم شهرداری و ۲۰ درصد مابقی سهم سرمایه‌گذار است که اکنون شهردای به سرمایه‌گذار پروژه بدهی دارد.
صالحیان افزود: برای تداوم روند اجرای این پروژه با دریافت مجوز از شورای شهر اقدام خواهد شد.

 


گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری

۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۷:۱۵
تعداد بازدید : ۱,۳۶۰
کد خبر : ۲,۴۰۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید