شروع عملیات اجرایی انتقال خط آب رسانی به آرامستان وادی الرحمه شهرداری بندر بوشهر

شروع عملیات اجرایی  انتقال خط آب رسانی به آرامستان وادی الرحمه شهرداری بندر بوشهر
شروع عملیات اجرایی انتقال خط آب رسانی به آرامستان وادی الرحمه شهرداری بندر بوشهر با حضور اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر، شهردار بندر بوشهر، معاونین و جمعی از همکاران و شورایان

 آئین شروع عملیات اجرایی انتقال خط آبرسانی به آرامستان وادی الرحمه شهرداری بندر بوشهر به طول دوهزار و دویست و پنجاه متر  با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال در دهه مبارک فجر انجام شد.
به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر در این آئین که حیدر رفاهی و رباب عبیدی از اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر حضور داشتند حسین صالحیان شهردار بندر بوشهر گفت: با حمایت شورای اسلامی شهر بوشهر و تلاشهای فراوان همکارانمان در شهرداری از جمله ایمان چارکی معاونت خدمات شهری، غلامرضا کره بندی رئیس آرامستان، پژمان آرمین الهی شهردار منطقه دو و سایر همکاران این پروژه به مرحله کلنگ زنی رسید و از ضروری ترین نیاز مبرم مجموعه آرامستان آب شرب بوده که در کمترین زمان ممکن در حال انجام میباشد.
همچنین اعضای شورای شهر در این آئین ضمن تشکر از همت و تلاش مدیریت شهری در راه اندازی این آرامستان خواستار تکمیل آن و پوشش فضای سبز و ایجاد راهسازی و دسترسی آسان به آن و جابجایی کمپ سگ های بلاصاحب از این محدوده شدند.
در ادامه این مراسم غلامرضا کره بندی ضمن تجلیل از شهردار بندر بوشهر  بابت پشتیبانی و حمایتهای  وی در خصوص بررسی و مشکلات آرامستان از برطرف شدن خیلی مشکلات در آینده ای نزدیک خبر داد.
ضمنا ایشان از همراهی شورای اسلامی شهر بوشهر و معاونت خدمات شهری و شهردار منطقه دو  که در این راه وی را یاری نمودند تشکر بعمل آورد‌.

 

گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری

گزارش تصویری

گزارش تصویری

 

 

۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۹:۳۷
تعداد بازدید : ۹۹۹
کد خبر : ۲,۴۰۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمـاس با مـا

برای ارتباط با شهرداری :

پست الکترونیک روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری بوشهرpr@bushehcity.ir

دفتر شهردار 33323329-30

شهرداری مرکزی :33337455

حراست : 33330817

 

نقشه