لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری بوشهر به شورای شهر تقدیم شد

لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری بوشهر به شورای شهر تقدیم شد
 
شهردار بندر بوشهر لایحه بودجه ۶۵۳ میلیارد تومانی سال ۱۴۰۰ شهرداری این بندر و سازمان‌های تابعه را به شورای اسلامی این شهر تقدیم کرد.
به گزارش روابط عمومی شورا ، حسین صالحیان  در  نشست علنی شورای شهر بوشهر پیش از تقدیم لایحه بودجه به رییس شورا گفت: بودجه سال آینده شهرداری و سازمان‌های تابعه ۶۵۳ میلیارد تومان پیش بینی شده‌است که نسبت به سال جاری (۲۹۹ میلیارد تومان) بیش از ۱۰۰ درصد رشد می‌یابد.
وی با اشاره به سهم ۵۴ درصدی بودجه برای فعالیت عمرانی و ۴۶ درصدی برای هزینه‌های جاری، ادامه داد: براین اساس ۳۵۳ میلیاردتومان برای فعالیت عمرانی و ۳۰۰ میلیاردتومان هزینه‌های جاری پیش بینی شده‌است.
صالحیان درباره اینکه بودجه دو برابر شده سال آینده شهرداری مرکز استان از چه منابعی قابل تامین است، اظهار داشت: منابع تحقق بودجه از طریق درآمدهای داخلی، جذب تسهیلات، سرمایه‌گذاری و اعتبارات ارزش افزوده قابل تحقق است.
وی عنوان کرد: امسال دو رویکرد برای بودجه ۱۴۰۰ پیش بینی شده یکی اینکه برای هر بودجه‌ مصوب بهره‌بردار و عامل اجرای آن مشخص شود و دومین رویکرد زمان‌بندی پروژه‌ها است که در هر فصل با چه اولویت‌های باید چه اقداماتی انجام شود.
شهردار بندر بوشهر افزود: بودجه ۱۴۰۰ بر اساس برنامه پنج ساله شهرداری و خواسته‎‌ها و مطالباتی که بوده تدوین شده و به طور قطع این بودجه می‌تواند مبنای خوبی برای شورای آینده باشد و شهر را بیشتر به اهداف موردنظر مردم برساند.
۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۱۵
تعداد بازدید : ۱,۲۷۹
کد خبر : ۲,۴۰۹

نظرات بینندگان

ناشناس
0
0
0

سلام اگر امکان داره ی بررسی و تصمیم خوبی برای کانال معاینه فنی تنگک بگیرید.واقعا مردم اونجا مشکل دارن .ممنون


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید