به مناسبت دهه فجر؛ افتتاح اولین بازارچه میوه و تره‌بار شهرداری بندر بوشهر

به مناسبت دهه فجر؛  افتتاح اولین بازارچه میوه و تره‌بار شهرداری بندر بوشهر


اولین بازارچه میوه و تره‌بار شهرداری بندر بوشهر با مشارکت بخش خصوصی افتتاح شد.شهردار بوشهر در آیین افتتاح اولین بازارچه میوه و تره‌بار که روز سه‌شنبه در محله ریشهر برگزار شد، اظهار کرد: این بازارچه با مشارکت بخش خصوصی راه‌اندازی شد و اعتبار آن 600 میلیون تومان است.

شهردار بوشهر در آیین افتتاح اولین بازارچه میوه و تره‌بار که روز سه‌شنبه در محله ریشهر برگزار شد، اظهار کرد: این بازارچه با مشارکت بخش خصوصی راه‌اندازی شد و اعتبار آن 600 میلیون تومان است.
حسین صالحیان افزود: راه‌اندازی اولین خانه خدمات اجتماعی استان و شهر بوشهر و آبرسانی آرامستان وادی رحمت از دیگر پروژه‌های شهرداری بوشهر در دهه فجر امسال است که در نوع خود بی‌نظیر است.

معاون خدمات اجرایی و شهری شهرداری بوشهر نیز با اشاره به تنظیم پنج نقطه از شهر بوشهر به عنوان بازارچه‌های میوه و تره‌بار که در سال 98 با پیشنهاد شهرداری بوشهر و با هماهنگی کارگروه تنظیم بازار تصویب شده بود، بیان کرد: نقطه اول در محله ریشهر است که هم‌اکنون به بهره‌برداری رسید، نقطه دوم در اسکله جلالی در نظر گرفته شده است که تا پایان سال جاری شاهد افتتاح و بهره‌برداری آن خواهیم بود.

ایمان چارکی افزود: ورودی شهرک نیایش، فضای سبز ورودی دوّاس و نقطه‌ای در بهشت صادق از دیگر نقاط تصویب‌شده برای بازارچه‌های میوه و تره‌بار است که به دلیل موانع ومشکلاتی که داشت تصمیم به جابه‌جایی آن داریم.

چارکی از هماهنگی با مسکن و شهرسازی استان بوشهر برای تعیین دو نقطه دیگر خبر داد و گفت: هدف اصلی راه‌اندازی و احداث این غرفه‌ها، گلایه‌های مردم ازگرانی میوه و تره‌بار و همچنین تنظیم بازار و تسهیل در دسترسی مردم به میوه مورد نیازشان است.

 


گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری

۲۲ بهمن ۱۳۹۹ ۱۸:۵۴
تعداد بازدید : ۹۰۹
کد خبر : ۲,۴۱۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمـاس با مـا

برای ارتباط با شهرداری :

پست الکترونیک روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری بوشهرpr@bushehcity.ir

دفتر شهردار 33323329-30

شهرداری مرکزی :33337455

حراست : 33330817

 

نقشه