شروع عملیات خط کشی محوری معابر سطح شهر توسط شهرداری بندر بوشهر

شروع عملیات خط کشی محوری معابر سطح شهر توسط شهرداری بندر بوشهر

 اجرای خط کشی طولی خیابان ها و معابرسطح شهر آغاز شد: با عنایت به افزایش روز افزون وسایط نقلیه و افزایش حجم ترافیک در معابر درون شهری و ساماندهی ترافیک و تعین مسیر عبور خودروها و جلوگیری از بروز تصادفات و اختلال در حرکت خودروها، معاونت فنی و عمرانی و حمل نقل و ترافیک شهرداری بندر بوشهر با عنایت به تأکید شهردار محترم خط کشی محوری معابر سطح شهر را با مصالح استاندارد ( رنگ ترافیکی سرد تک جزیی ) با رعایت قوانین خط کشی به صورت شبانه به طول بیش از 125 کیلومتر به صورت ممتدو منقطع در دست انجام دارد.                                                                 
به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر  اصغر صابر رئیس اداره حمل و نقل و ترافیک شهرداری اعلام داشت نظم بخشی ترافیکی و فراهم آوردن محوری قابل رویت در طول شبانه روز، تسهیل در امر عبور و مرور رانندگان و زیبا سازی معابر سطح شهر از اهداف اجرایی این اقدامات بوده است . با توجه به اهمیت این اقدامات روند انجام این عملیات خط کشی ترافیکی در سطح معابر شهر تداوم خواهد یافت و تمامی معابری که نیاز به این عملیات دارند بر اساس برنامه زمان بندی شده خط کشی خواهند شد.                                                                               
از صبر و شکیبایی و همکاری شهروندان محترم در طول انجام خط کشی تشکر و قدردانی نموده و از رانندگان عزیز تقاضا دارد با حرکت در بین خطوط و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی سهم خودشان را در کاهش تصادفات ایفا نمایند.
۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۳۴
تعداد بازدید : ۸۶۸
کد خبر : ۲,۴۴۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمـاس با مـا

برای ارتباط با شهرداری :

پست الکترونیک روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری بوشهرpr@bushehcity.ir

دفتر شهردار 33323329-30

شهرداری مرکزی :33337455

حراست : 33330817

 

نقشه