جستجو

احداث المان شهدا خلیج فارس در ورودی شهر بوشهر/ شهرداری بندر بوشهر و سپاه امام صادق(ع) در تعامل کامل هستند

احداث المان شهدا خلیج فارس در ورودی شهر بوشهر/ شهرداری بندر بوشهر و سپاه امام صادق(ع) در تعامل کامل هستند

شهردار بندر بوشهر با اشاره به آغاز عملیات اجرایی احداث المان شهدا خلیج فارس تا پیش از پایان سال، گفت: شهرداری بندر بوشهر با سپاه امام صادق (ع) برای پیشبرد اهداف خود در تعامل کامل قرار دارند.

به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر، حسین حیدری در نشست هم اندیشی با سردار علی رزمجوفرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، اظهار کرد: شهرداری بندر بوشهر برای جبران کاستی ها و کمبودهای شهر مصمم و در این مسیر با تمام توان پای کار آمده است.
وی بیان کرد: پیش بینی شده برای سال آینده هر طرحی که در بوشهر اجرا می‎شود از پیوست‎های موردنیاز مانند نمازخانه، اتاقک‎های مطالعه و سرویس بهداشتی برخوردار باشند.
حیدری ادامه داد: دغدغه مجموعه سپاه برای احداث نمازخانه های عمومی در سطح شهر از دغدغه شهرداری نیز محسوب می شود که برای این مهم اهتمام ویژه ای ایجاد شده است.
وی اظهار کرد: در ارتباط با آرامستان بوشهر نیز کمبودهای قابل توجهی دارد که شهرداری برای رفع آن تدابیر ویژه تدارک دیده شده است.
حیدری ادامه داد: همان طور که رزمندگان با عزم و ایمان راسخ خود موفق به خلق حماسه‌هایی ارزشمند شدند اکنون نیز با عزمی راسخ برای همت به مردم آستین همت را بالا بزنیم.
وی اظهار کرد: شهرداری بندر بوشهر تعامل بین دستگاهی را در اولویت های کاری خود قرار داده و در این زمینه با مجموعه سپاه استان نیز در تعامل کامل خواهد بود چراکه این مهم به پیشبرد اهداف مدیریت شهری کمک شایانی می کند.
حیدری ادامه داد: در این راستا عملیات اجرایی احداث المان شهدا در ورودی بوشهر و نمازخانه در جوار گذر بلوار امام علی (ع) تا پیش از پایان سال جاری آغاز خواهد شد.
وی عنوان کرد: در ارتباط با احداث 500 واحد مسکونی کارکنان سپاه در بوشهر نیز شهرداری خود را موظف به تعامل و همکاری می داند و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: انتظار می‏رود شهرداری بندر بوشهر بتواند در تعامل دوسویه با مجموعه سپاه به کمک یکدیگر برای پیشبرد اهداف مدیریت شهری تلاش کنند.
سردار علی رزمجو افزود: از شهرداری  بندر بوشهر انتظار می‎رود با توجه به سبقه درخشان بوشهر برای دو قرن مبارزه با استعمار نسبت به اجرا المان شهدای خلیج فارس در ورودی شهر اهتمام ویژه داشته باشد.
وی ادامه داد: احداث طاق ورودی شهر بوشهر به عنوان جایگزین طاق سابق میدان آزادی، نمازخانه و سقاخانه در جوار گذر بلوار امام علی (ع) از دیگر درخواست‎هایی است که انتظار می‌رود مورد توجه ویژه قرار گیرد.
وی اظهار کرد: در ارتباط با تولید محتوای فرهنگی نیز معاونت فرهنگی سپاه آمادگی دارد تا همراهی لازم را با مجموعه سپاه داشته باشد.
رزمجو افزود: سپاه همچنین احداث 500 واحد مسکونی برای کارکنان خود را در برنامه دارد که انتظار است شهرداری برای صدور مجوزهای موردنیاز همکاری لازم را داشته باشد تا این پروژه مهم هر چه زودتر به نتیجه برسد.

 


گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری

۸ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۴
تعداد بازدید : ۲۴۴
کد خبر : ۲,۷۶۹

اخبار مرتبط

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید