بازدید مشترک فرماندار بوشهر ، شورا اسلامی شهر بوشهر و شهردار بندر بوشهر از پروژه‌های عمرانی بوشهر

بازدید مشترک فرماندار بوشهر ، شورا اسلامی شهر بوشهر و شهردار بندر بوشهر از پروژه‌های عمرانی بوشهر

صالح رحیمی فرماندار بوشهر ، شماری از اعضای شورای اسلامی شهر و حسین حیدری شهردار بندر بوشهر از پروژه‎های عمرانی این شهر بازدید کردند.

به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر، حسین حیدری در این بازدید مشترک اظهار کرد: شهرداری بندر بوشهر اجرا پروژه‎های عمرانی را با سرعت خوبی در پیش گرفته که این روند نویدبخش به ثمر رسیدن پروژه‎هایی شاخص در بوشهر ظرف یکسال آینده است.
وی بیان کرد: یکی از این پروژه‎ها، تقاطع غیرهمسطح شهید سردار سلیمانی است که با انتخاب پیمانکاری شایسته پروژه در چند جبهه فعال و پیش بینی شده ظرف یکسال آینده بهره‎برداری شود.
حیدری ادامه داد: با توجه به درجه اهمیت بالای این پروژه در بازدید روزانه سعی می‎شود تا با نظارت لازم زمینه برای شتاب بخشی به روند احداث پروژه فراهم شود.
وی گفت: در این ارتباط از صبر و شکیبایی شهروندان برای تحمل ترافیک شبانه در اطراف این میدان قدردانی می شود و امید است بتوانیم با افتتاح هر چه سریع تر پروژه پاسخگوی اعتماد شهروندان باشیم.
حیدری ادامه داد: در این بازدید مشترک همراه فرماندار و شورای اسلامی شهر از بافت قدیم نیز بازدید شد که راهکارهای خوبی در راستای احیا این بافت تاریخی ارائه شد.
وی گفت: همچنین بازدیدی نیز از آرامستان وادی الرحمه صورت گرفت که مقرر شد تا کمبودهای آن برحسب اولویت بندی برطرف شود.
حیدری افزود: پروژه احداث مسیر سرتل-تنگک نیز فعال شده که افتتاح آن در سال آینده نویدبخش خروج مناطق جنوبی بوشهر از بن بست و اقدامی مهم در راستای پدافندغیرعامل است.
وی عنوان کرد: سایر پروژه شهرداری نیز با روند خوبی عملیات اجرایی آنها در حال انجام است که انتظار می رود با تامین اعتبار لازم روند اجرا این پروژه ها بدون وقفه انجام شود.
حیدری همچنین از حمایت های فرمانداری و شورای اسلامی شهر بوشهر برای تامین اعتبار پروژه های عملیاتی شده قدردانی کرد.
 

 

 


گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری

۱۴ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۳۵
تعداد بازدید : ۳۷۷
کد خبر : ۲,۷۷۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمـاس با مـا

برای ارتباط با شهرداری :

پست الکترونیک روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری بوشهرpr@bushehcity.ir

دفتر شهردار 33323329-30

شهرداری مرکزی :33337455

حراست : 33330817

 

نقشه