6 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل درون شهری بوشهر افزوده شد

6 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل درون شهری بوشهر افزوده شد
 
شهردار بوشهر گفت: 6 دستگاه اتوبوس درون شهری به ناوگان حمل و نقل درون شهری این شهرداری افزوده شده و تا پایان سال نیز 14 دستگاه دیگر به این ناوگان افزوده می‌شود. 
 
به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر، حسین حیدری در آیین الحاق 6 دستگاه اتوبوس درون شهری به ناوگان حمل و نقل شهرداری بوشهر اضافه کرد: هزینه تامین 20 دستگاه اتوبوس جدید شهرداری 257 میلیارد و 877 میلیون ریال است که 25 درصد آن از محل اعتبارات داخلی شهرداری و مابقی از محل اعتبارات وزارت کشور تامین شده است. 
وی بیان کرد: نوسازی و توسعه خدمات ناوگان اتوبوسرانی در اولویت شهرداری بوشهر است که استاندار بوشهر نیز همواره این موضوع را مورد تاکید قرار داده است. 
حیدری ادامه داد: اکنون با 20 دستگاه اتوبوسی که به صورت متناوب تا پایان سال به ناوگان شهرداری افزوده می‎شود شمار اتوبوس های شهرداری بوشهر به بیش از 40 دستگاه خواهد رسید. 
وی اظهار کرد: به موازات اتوبوس ها برای نوسازی ناوگان تاکسیرانی نیز ویژه برنامه های متنوعی تدارک دیده شده است که یکی از آنها فراخوان و پرداخت تسهیلات به متقاضیان است. 
حیدری افزود: سمند سورن خوردو انتخابی برای ناوگان تاکسیرانی شهرداری بوشهر است که پیش بینی شده با اجرایی شدن طرح نوسازی نیاز شهر به میزان قابل توجهی محقق شود. 
حیدری عنوان کرد: از دیگر اولویت های شهرداری بوشهر پروژه های نیمه تمام است که شمار قابل توجهی از آنها به بهره برداری می رسد.

 


گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری

۱۳ دی ۱۴۰۱ ۱۴:۳۵
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر |
تعداد بازدید : ۱۳۴
کد خبر : ۳,۲۱۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمـاس با مـا

برای ارتباط با شهرداری :

پست الکترونیک روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری بوشهرpr@bushehcity.ir

دفتر شهردار 33323329-30

شهرداری مرکزی :33337455

حراست : 33330817

 

نقشه