بوشهر آماده پذیرش مسافران نوروزی شد / دعوت شهردار بوشهر از هم وطنان برای سفر به ساحل خلیج فارس / بازدید شهردار بوشهر از کمپ های نوروزی

بوشهر آماده پذیرش مسافران نوروزی شد / دعوت شهردار بوشهر از هم وطنان برای سفر به ساحل خلیج فارس / بازدید شهردار بوشهر از کمپ های نوروزی
شهردار بوشهر در ادامه بازدیدهای میدانی خود از وضعیت کمپ های در حال احداث نوروزی در بوشهر بازدید کرد.
به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر، حسین حیدری در این بازدید اظهار کرد: شهرداری بوشهر تمامی تمهیدات لازم را اندیشیده شده تا این بندر میزبانی شایسته برای مسافران نوروزی باشد. 
وی بیان کرد: بندر بوشهر با سه کمپ پارک شغاب، پارک جفره علیباش و دهکده گردشگری میزبان گردشگران نوروزی می‌شود که در صورت نیاز کمپ چهارم نیز در پارک لیان برپا می شود. 
شهردار بوشهر اضافه کرد: براساس بازدیدهای صورت گرفته کمپ های شهرداری در ایستگاه پایانی آماده سازی قرار دارند و پیش از آغاز سال نو در اختیار مسافران نوروزی قرار می‌گیرد. 
حیدری ادامه داد: شهرداری بوشهر تمام نیازهای مسافران اعم از آب، برق، سرویس بهداشتی و حمام عمومی را در کمپ‌ها تامین کرده تا مسافران نوروزی سفری بدون دغدغه را در سواحل خلیج فارس سپری کنند. 
وی افزود: بوشهر با وجود بافت قدیمی، ساحل چشم‌نواز، دهکده گردشگری ساحلی و یکی از بزرگ‌ترین چرخ و فلک‌های کشور، جاذبه‌های گردشگری متنوعی را در خود جایی داده است که با آب و هوایی کاملا مطبوع و بهاری مقصدی جذاب برای مسافران نوروزی به شمار می رود. 
حیدری اظهار کرد: شهرداری بوشهر از ماه پیش خود را مهیای میزبانی از مسافران نوروزی کرده از این رو مسافران می‌توانند آسوده خاطر به این بندر تاریخی سفر کرده و از جاذبه‌های آن لذت ببرند. 
وی با دعوت از هم‌وطنان برای سفر به بندر بوشهر، یادآور شد: بوشهر در سالیان گذشته همواره در بین مقصدهای اصلی و نخست گردشگران نوروزی قرار داشته است که به فراخور این جایگاه اقدامات قابل توجهی برای اسکان شایسته مسافران تدارک دیده شده است. 
حیدری گفت: غرفه نوروزی شهرداری نیز در ورودی شهر بوشهر برپا خواهد شد تا مسافران در بدو ورود به این بندر برای انتخاب محل اسکان خود راهنمایی شوند.

 


گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری

۲۷ اسفند ۱۴۰۱ ۲۲:۰۳
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر |
تعداد بازدید : ۷۱
کد خبر : ۳,۲۹۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید