تاکید شهردار برای تسریع در توسعه زیرساخت‌ها در بوشهر

تاکید شهردار برای تسریع در توسعه زیرساخت‌ها در بوشهر
شهردار بوشهر در نشستی با حضور معاونین و مدیران مناطق شهرداری، خواستار رفع مشکلات زیرساختی در سطح شهر شد.

حسین حیدری با بیان اینکه در سال جاری با ساخت حمام و سرویس‌های بهداشتی ثابت در پارک‌ها و نوار ساحلی، مشکل کمبود سرویس بهداشتی شهر باید برای همیشه حل شود، ادامه داد: نوسازی سنگ جداول بلوارها، سنگفرش پیاده‌روها، دفع آب‌های سطحی، ایجاد بازار موقت، آسفالت خیابان‌ها و معابر به‌ویژه شریان‌های اصلی شهر از جمله خواسته‌های بحق مردم است که امیدواریم در سال جاری با همت همکاران با جدیت بیشتری دنبال شود.

حیدری با اشاره به لزوم تعویض درختان کنوکارپوس به‌ویژه در مکان‌هایی که به زیرساخت‌های شهری و منازل شهروندان آسیب می‌رسانند، خاطرنشان کرد: همچنین ساخت المان‌های جدید، تعمیر و نگهداری تاسیسات و مبلمان شهری، افزایش روشنایی معابر و پارک‌ها و... از اولویت‌های معاونت خدمات شهری باشد.
شهردار بوشهر در ادامه با تاکید بر اینکه بودجه محدود شهرداری بوشهر توانایی رفع همه مشکلات شهری را ندارد، تصریح کرد: تنها برای بهبود وضعیت آسفالت شهر به صدها میلیارد تومان بودجه نیاز است که با رقم کل بودجه همخوانی ندارد، بنابراین شهرداری به دنبال ایجاد اولویت‌ها بر اساس خواست و فراوانی شهروندان است.
گفتنی است، شهرداری بوشهر در دوسال اخیر کارهای زیرساختی ارزشمندی نظیر بازگشایی گذرها، آسفالت معابر و کوچه‌های خاکی، احداث پارک‌ها و فضای سبز، سنگفرش بافت قدیم وراست گردها و اصلاح هندسی ها ... در نقاط مختلف شهر بهره‌برداری نموده و یا تا پایان سال به اتمام می‌رساند.
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۴:۲۱
تعداد بازدید : ۳۶۷
کد خبر : ۳,۹۲۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید