جستجو

نشست هم اندیشی حسین حیدری شهردار بندر بوشهر با حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر برگزار شد.

نشست هم اندیشی حسین حیدری شهردار بندر بوشهر با حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر برگزار شد.

به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر، حسین حیدری در این نشست اظهار کرد: حضرت آیت الله صفایی بوشهری با داشتن نگاهی عالمانه و مدبرانه ظرفیتی ارزشمند برای موفقیت مدیریت شهری  هستند.
وی بیان کرد: بوشهر در بخش‌های مختلف یک سری کاستی‌ها و کمبودهایی دارد که با افق نگاه ارزشمند حضرت آیت الله صفایی بوشهری می‌توان برای جبران بخشی از این کاستی‌ها برنامه ریزی اساسی و مدون داشت.
حیدری ادامه داد: شهرداری بندر بوشهر با تمام توان برای خدمت جهادی و صادقانه به شهروندان پای کار آمده و برای جلب رضایت شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.
وی گفت: در همین مدت کوتاه اقدامات ارزشمندی در سطح شهر بوشهر صورت گرفته است که بزودی شهروندان این تغییرات را لمس خواهند کرد.
وی گفت:  پروژه‌های نیمه تمام با روند مناسبی فرایند اجرا آنها از سرگرفته شده که مهم‌ترین آن تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی است.
حیدری عنوان کرد: در ارتباط با کوچه‌های خاکی نیز برنامه‌ریزی لازم صورت گرفته تا شرایط برای آسفالت آنها در سال جاری محقق شود.
۸ آذر ۱۴۰۰ ۰۷:۳۷
تعداد بازدید : ۲۵۰
کد خبر : ۲,۷۶۵

اخبار مرتبط

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید